Середа, 7 Червня

Незвичні «Дні захисників України»

День захисника України, який відзначаємо 14 жовтня, на день Покрови, цього року у Львові святкуватимуть впродовж тижня, з 10 по 17 жовтня. Організували акцію «Дні захисників України» учасники бойових дій Володимир Правосудов («Штурм») та Андрій Медведько («Нельсон»).

Упродовж тижня ветерани та сім’ї загиблих матимуть змогу одержати знижки від закладів громадського харчування, розважальних закладів, музеїв, театрів, турагенцій, виробників продукції для активного відпочинку, брендів тактичного одягу тощо. Усіх партнерів акції можна знайти на гугл-карті за назвою «Партнери Днів захисників України». До акції наразі долучилося близько 30 закладів та компаній зі Львова й інших міст. Усі, хто долучається до акції, отримають відповідну «спонсорську» наліпку.

   В суботу, 9 жовтня, у Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня» о 15:00 відбудеться бізнес-форум для захисників України, які мають намір започаткувати бізнес. Організатори запросили ветеранів, які стали успішними підприємцями, а також представників банків і соціальної сфери.

Увечері того ж дня у «Фест репаблік» пройде концерт гуртів «Сокира Перуна», «Тінь Сонця» і «Кому вниз». За словами Володимира Правосудова, ці колективи вперше виступлять разом на одному майданчику. Вхід для учасників бойових дій та сімей загиблих — безкоштовний. Для всіх решти — 200 гривень. Усі зібрані під час концерту кошти передадуть у військовий шпиталь у Львові для лікування поранених захисників України.

«Ми вирішили вшановувати ветеранів не один день, бо цього, мені здається, замало. Вважаю, що свято Покрови за значущістю друге після Дня Незалежності. Хотіли вшанували тих, хто воював, сім’ї загиблих, подякувати їм, — розповів один з організаторів акції, підприємець, меценат, колишній боєць добровольчого батальйону «Айдар» Володимир Правосудов «Ратуші». — Вирішили змінити формат із традиційних ходи, маршу чи параду на справді щось корисне та потрібне для ветерана і показати, що нас не забувають, поважають та шанують. Ветерани зможуть спланувати, коли піти з дитиною в аквапарк, в театр чи коли з’їсти піцу чи випити пива. Оце, я вважаю, буде свято для побратимів».

Наталя ДУДКО

Share.

Leave A Reply