П’ятниця, 2 Червня

Одруження у Ратуші

У суботу, 2 квітня, у кабінеті міського голови Львова одружилися військовий, засновник волонтерського руху «Допоможи фронту» Богдан Масляк та волонтерка і співорганізаторка руху Галина Мороз. Організувати несподіване для коханої освідчення та одруження чоловіку допомогли побратими, спільні друзі та працівники мерії, — інформує Львівська міська рада.

Аби зробити пропозицію коханій, Богдан повернувся з-під Маріуполя всього на кілька днів. Про приїзд чоловіка до Львова Галина не знала. Її запросили у Ратушу, аби обговорити волонтерські питання. На зустрічі була присутня і працівниця РАЦСу, тож після омріяного «так» нареченої шлюб пари зареєстрували.

Як розповіли молодята, познайомилася вони на Майдані 8 років тому й відтоді разом. Чоловік робив пропозицію коханій тричі, але відповідь була одна: «Поки ти не зробиш це правильно, я не погоджуюсь». Проте війна внесла свої корективи, і в одному з перших боїв Богдан зрозумів, що такої нагоди може більше і не бути.

«І вже тоді, понад місяць тому, я прийняв рішення, що як тільки буде нагода, вирвусь, щоб це зробити. Ще тоді не знав, як це має виглядати, як зробити це незвично. Думаю, все вдалося», — сказав Богдан Масляк.

Далі Богдан як військовобов’язаний повернеться на фронт, а Галина продовжить волонтерити у Львові.

Х.С.

Share.

Leave A Reply