Середа, 7 Червня

Офісний центр замість винзаводу

На території заводу «Молдвинпром», що у районі Підзамче, збудують офісний центр із торговими приміщеннями. Спершу детальний план територій, який передбачає це будівництво, розглядали на засіданні архітектурно-містобудівної ради у грудні минулого року, а днями погодили депутати на сесії ЛМР, пише «Твоє місто».

Йдеться про територію колишнього винного заводу «Молдвинпром», що на вулиці Волинській, 10. Більшість приміщень, де колись працював завод, нині закинуті, завод не працює декілька десятиліть. Архітектори пропонують частину будівель знести, а декілька реконструювати. Вони також запевняли, що при плануванні забудови зважили на історичні особливості району, тому забудова не буде висотною, а матиме 4-5 поверхів.

Перед будівництвом інвестор має замовити проєкт комплексної охоронної зони для пам’яток архітектури. Оскільки територія заводу перебуває в історичному ареалі Львова, загалом ДПТ охоплює пам’ятки архітектури на вул. Зустрічній.

Нагадаємо, що. в березні минулого року депутати Львівської міської погодили оренду територію заводу компанії «Львів Інвест Парк». За даними аналітичної системи YouControl, компанія належить дружині екснардепа Ігоря Васюника, Оксані Васюник. Ця компанія планує збудувати офісний центр на вул. Волинській, 10.

Катерина ДОБРОВИЧ

Share.

Leave A Reply