Субота, 3 Червня

Олег Синютка представив 12 програмних принципів формування влади Львівської ОТГ

На місцевих виборах 2020 року львів’яни й мешканці Львівщини підтримали «Європейську Солідарність», яка формуватиме більшість у радах всіх рівнів: обласній, районних і радах об’єднаних територіальних громад, зокрема Львівської ОТГ.

   Про це розповів народний депутат від «ЄС», кандидат на посаду голови Львівської ОТГ Олег Синютка під час брифінгу в четвер, 29 жовтня, у Пресклубі «Львів».

Він заявив, що перемога на виборах накладає на партію особливу відповідальність, особливо під час пандемії коронавірусу та глибокої економічної кризи, і запросив до співпраці всі українські демократичні сили, які здобули представництво у раді Львівської ОТГ та готові взяти участь у формуванні нової більшості.

   Олег Синютка озвучив  12 конкретних  програмних принципів формування нової влади:
 1. Ми привернемо Львову значення політичного центру України, а міська влада Львова буде активно представляти політичну позицію значної більшості львів’ян.
 2. З управління містом викорінимо корупцію, яка гальмує розвиток будь-якої країни та кожного міста.
 3. Одним із перших кроків нової влади стане проведення аудиту інвестицій у місті, зокрема ремонту доріг. Приклад реконструкції вулиці Степана Бандери показує, що за менш ніж пів року кошторис ремонту зріс майже в два рази. Такі практики ми зупинимо!
 4. Ми припинимо життя міста в борг, який критично накопичила чинна міська влада. Сьогодні кожен львів’янин, від найменшого до найстаршого, «винен» майже 10 тис. грн.
 5. Нашим пріоритетом буде розвиток малого й середнього бізнесу, залучення до міста інвестицій і створення індустріальних парків.
 6. Розробимо й схвалимо новий Генеральний план міста, припинимо хаотичну забудову.
 7. Нашим пріоритетом стане вирішення проблеми транспортного колапсу. Для подолання цієї кризової ситуації ми розробили програму «Десяти кроків», яку «ЄС» представила під час виборчої кампанії.
 8. Місцева влада реалізує комплексні заходи з оновлення інфраструктури: ремонту під’їздів, ліфтів, опалення будинків. Належну увагу приділятимемо питанню екології: чистій воді й чистому повітрю, зеленим зонам, скверам і паркам.
 9. Ми розв’яжемо проблему нестачі місць у садочках і школах, зокрема в нових мікрорайонах, які чинна міська влада залишила без належної соціальної інфраструктури. Наш принцип вирішення цієї проблеми: кожного року розпочнемо будову нового садочка.
 10. Нашим пріоритетом буде забезпечення якнайкращих можливостей самореалізації для молоді. Створення умов для науки, праці, проживання й дозвілля, а також розвиток активного громадянського суспільства.
 11. Львів стане центром міжнародного туризму згідно з гаслом «Коли ти не відвідав Львова, тоді ти не бачив Європи». За туристами має прийти іноземний капітал.
 12. Ми реалізуємо програму «Львів — культурна столиця України».

«Час змінити підходи до політики й управління, і ми зробимо все, щоб не підвести довіри наших виборців і всіх мешканців Львова та Львівщини. Те, як побудувати нову Україну, залежить лише від нас», — наголосив у  своєму виступі кандидат на посаду міського голови Львова Олег Синютка.

Share.

Leave A Reply