П’ятниця, 31 Березня

Парк без собак

У Львові у парку хтось заборонив вигулювати чотирилапих

У Львові, в парку на Виговського, поставили табличку із забороною вигулювати собак. Оголошення про це днями оприлюднили у спільноті «Гаряча лінія міста Львова», пише «Четверта студія».

   «Сьогодні, гуляючи з собакою побачила ось таке оголошення у парку Виговського!

  1. Поясніть тоді, де має бути той вигул?
  2. Чому немає смітників і треба йти викидати собачі екскременти за пів кілометра?
  3. Чому не прибирають битого шкла, пляшок і т.д.?
  4. Чи то, може, двірник повісив ті таблички? Ото вже точно не має чим зайнятися?», — йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що табличка ніким не підписана. Адміністратор групи відповів дописувачці: «Скерували Ваше звернення в ЛКП «Зелений Львів», про результат повідомимо».

Львів’яни, що проживають у тому районі, у коментарях до допису схиляються до думки, що цю табличку встановлено незаконно, адже парк офіційно внесений до  вигульних майданчиків. Крім того, невже собаки є головними забруднювачами цієї території, — дивуються інші: «Мене це оголошення також дуже насмішило. Весь цей страшенний бардак в цьому парку поробили собаки. Не парк, а звалище сміття, пустих пляшок».

Декотрі, які живуть неподалік того скверу, звертають увагу: «Сніг стопився, і просто жах, ідеш вранці на роботу, як по мінному полю. Неподалік є контейнери для сміття. Просто потрібно за своїми улюбленцями прибирати!»

Втім, зазначають львів’яни, у Львові «відсутня інфраструктура для комфортного життя. Бути власником авто/собаки в нашому місті стає все складніше».

С.П.

Share.

Leave A Reply