Вівторок, 30 Травня

Перший міжнародний потяг-вузькоколійка

Поїзд почне курсувати з Польщі до Рави-Руської вже у серпні

Перший міжнародний потяг-вузькоколійка почне курсувати з Польщі до Рави-Руської вже у серпні. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, інформує Четверта студія.

Роботи з облаштування колії завершують у межах меморандуму між АТ «Укрзалізниця», Львівською облдержадміністрацією, Рава-Руською міською радою та Добросинсько-Магерівською сільською громадою.

Львівська ОВА за 4 млн гривень з обласного бюджету та бюджету громад розробляла ПКД для відновлення євроколії протяжністю 8 кілометрів та вокзалу у місті Рава-Руська, з можливістю проводити митний контроль.

Наразі прокладання нової колії завершують, а також реконструюють вокзал у Раві-Руській. Доки роботи тривають, тут планують створити тимчасові митні та прикордонні павільйони для пропуску пасажирів.

Так Україна нарешті, на 31 році незалежності, відновлює своє залізничне сполучення вузькою колією з ЄС. Від стандартів євроколії нас відділяло близько 9 см. Виправляємо цю ситуацію. Далі за Равою колію будуть провадити на Львів, а там і Київ.

Share.

Leave A Reply