Четвер, 8 Червня

Петро Порошенко: «Синютка — це розвиток міста»

П’ятий президент України Петро Порошенко приїхав до Львова, щоб вкотре засвідчити своє особливе ставлення до міста Лева і підкреслити важливість політичних процесів, які тут відбуваються.    Про це Петро Порошенко розповів під час виступу у Львові, пише «Четверта студія».

«Символічно, що мій візит збігся з річницею створення у Львові Української національної ради 18 жовтня 1918 року, яка проголосить створення Української Держави на всіх українських землях Австро-Угорщини. Наші предки були свідомі своїх цілей і непохитні в своїй меті. Незважаючи на несприятливі 102 роки тому обставини, вони заснували державу, яка не встояла через брак міжнародної підтримки та внутрішні чвари. Але в підсумку — наші пращури перемогли. Їхня мрія — Українська Держава, сьогодні є реальністю. Наше завдання — зробити все для того, щоб зберегти і розвинути Україну. А для цього Україні потрібно повернути справжню, професій ну та проєвропейську владу. Саме таких кандидатів по всій Україні пропонує «Європейська Солідарність», — наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що за півтора року «ми проявили себе як серйозна опозицій на парламентська політична сила».

«Яка, спираючись на підтримку активної частини суспільства, зупинила безліч антиукраїнських, або просто безглуздих і дилетантських ініціатив монобільшості. Ми бачимо системну атаку на наші цінності і здобутки. Це не лише нападки на армію, на мову чи на віру. Найскладніше відстояти європейський та євроатлантичний курс. На словах влада декларує як мету вступ до ЄС та НАТО. А на ділі це навіть не ходьба на місці, це повзучий реверс, це повільне сповзання України назад у сферу російського впливу», — зазначив голова «ЄС».

«Ми, «Європейська Солідарність», постійно наголошуємо на великій політичній вазі місцевих виборів. Від їхніх результатів залежить не лише стан ваших доріг та дворів, шкіл, дитячих садків чи лікарень. Не лише графік руху львівського трамвая. Це вибори про Україну, про нашу державність, про наше членство в Європейському Союзі та НАТО. За тиждень до дня голосування я звертаюся до всіх львів’ян, мешканців Львівщини та всіх небайдужих українців: 25 жовтня прийдіть на вибори! Проголосуйте за Львів, Львівщину та Україну. Проголосуйте за «Європейську Солідарність», — закликав Петро Порошенко.

Порошенко наголосив, що у Львівській області потреба у ліках покрита лише на 25%. «А де гроші з коронавірусного фонду?», – запитав п’ятий президент.

«Пам’ятаєте, колись Кашпіровський по телевізору лікував енурез? Чумак воду з телевізора заряджав? Зеленський тепер відосиками з телевізора лікує ковід».

Петро Порошенко, також зазначив, що справжнім кандидатом від партії «Слуга народу» на посаду голови Львівської ОТГ є Андрій Садовий. «Слуги» виставили кандидатом у мери Львова людину, яка є «ні риба ні м’ясо». «Більше не хочу говорити», — наголосив Порошенко.

«Але це тому, що справжнім кандидатом від «Слуг» на мера є людина, яка вже 14 років керує містом Львовом», — сказав Порошенко.

Він додав: всім уже зрозуміло, що у Львові на виборах мера Львова йде двобій між Олегом Синюткою та Андрієм Садовим.

   «Синютка — це розвиток міста», — підкреслив голова «ЄС».

Він зазначив, що чинна Львівська міська рада мовчить про капітуляцію, про захист української мови та інші загрози, перед якими нині опинилась Україна. Президент Зеленський лікує коронавірус в Україні відосиками з телевізора. Порошенко наголосив, що у Львівській області потреба у ліках покрита лише на 25 %. «А де гроші з коронавірусного фонду?», — запитав Порошенко. Він також зазначив, що НАБУ не займається тими людьми, які нині нагрівають руки розкраданням коштів із коронавірусного фонду.

   «Їм треба забезпечити довічне», — переконаний Порошенко.

Під час зустрічі кандидат у мери від «Європейської Солідарності» Олег Синютка наголосив, що згідно із соціологічними даними, «Європейська Солідарність» перемагає на виборах як до Львівської міської ради, так і до Львівської обласної ради. «Ми створимо коаліцію у Львівській обласній раді, у Львівській міській раді та об’єднаних територіальних громадах Львівщини. І сьогодні я можу із впевненістю сказати: «Європейська Солідарність» переможе на виборах львівського міського голови», — сказав Синютка.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply