Неділя, 4 Червня

Підсанкційні митники повернулись

Усі 46 працівників Галицької митниці, які були відсторонені від роботи на початку квітня цього року за рішенням Ради національної безпеки та оборони через можливу причетність до корупції та контрабанди, повернулися до виконання своїх обов’язків. Під час перевірок у їхніх діях порушень не виявили. Виникає логічне питання: а хто тепер ВІДПОВІДАТИМЕ за це незаконне рішення і правову сваволю? Наразі питання зависло в повітрі, а пан Зеленський, який на цьому відстороненні піарився, тепер зі зрозумілих причин скромно і трохи завстиджено мовчить.

На початку квітня у рамках оголошеної РНБО боротьби з корупцією та контрабандою понад 100 працівників митниці в різних областях було відсторонено від посад. Найбільша кількість відсторонених митників з усіх митниць в Україні була саме на Галицькій митниці — 46. Це, зокрема, працівники митного поста «Яворів» — 30 осіб, МП «Мостиська» — 14 та по одному працівнику з МП «Смільниця» та «Рава-Руська».

Як повідомила у четвер, 24 червня, Державна митна служба України у відповіді на інформаційний запит сайту «Захід.нет», за підсумками перевірок більшість дисциплінарних проваджень щодо відсторонених працівників різних митниць України закриті через брак у їхніх діях порушень. Відповідно, працівники митниці повернулися на свої посади. Щодо працівників Галицької митниці — закриті всі дисциплінарні справи і всі 46 раніше відсторонених митників повернулися до роботи.

«На цей час дисциплінарні провадження стосовно 127 посадових осіб територіальних органів Держмитслужби, з яких 46 посадових осіб Галицької митниці Держмитслужби, закриті у зв’язку з невстановленням в їхніх діях дисциплінарного проступку та підстав для їх притягнення до дисциплінарної відповідальності», — йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Що ж, тепер чекатимемо, коли санкційна імітація спаде і у випадку з підсанкційними контрабандистами?

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply