Субота, 25 Березня

Підтримка бізнесу в період воєнного стану

Департамент економічного розвитку ЛМР оголосив конкурс на отримання інвестиційного ваучера в рамках ваучерної підтримки бізнесу в період воєнного стану. Охочі можуть подавати документи до 5 вересня.

   Інвестиційний ваучер надається на:

   * Придбання устаткування та обладнання, машин та механізмів, інших технологічних засобів, які задіяні у виробничому процесі;

   *  Придбання будівельних матеріалів;

   * Оновлення та розширення матеріально-технічної бази підприємства;

   * Придбання та/або оренда нерухомого майна (виробничих площ, складських приміщень).

До участі в конкурсі запрошують суб’єктів підприємницької діяльності. Зокрема, претендувати на ваучерну підтримку від міста можуть юридичні особи та фізичні особи-підприємці, зареєстровані на території Львівської громади, які виробляють продукт, мають організований технологічний процес, надають послуги, відповідно до законодавства України. Умовою також є те, що середня чисельність працюючих на підприємстві, станом на останню звітну дату, має становити не менша 15 осіб, а середня заробітна плата – не менша 2 розмірів мінімальної зарплати.

   Для участі в конкурсі необхідно подати:

* заяву на участь у конкурсі (Додаток 3 до Положення);

* проєкт розвитку бізнесу, згідно з аплікаційною формою (Додаток 4  до Положення);

* комерційну пропозицію сервісної компанії.

Пакет документів необхідно подати до департаменту економічного розвитку через Центри надання адміністративних послуг (в тому числі через Електронне звернення) до 5 вересня цього року включно.

За більш детальною інформацією можна звертатись за тел.: 297 59 80.

Також підприємцям нагадують, що у місті продовжують діяти компенсаційні ваучери та ваучери на релокацію.

До слова, загалом, ваучерна підтримка у Львові діє ще з 2018 року. І за цей час нею скористались майже пів сотні підприємців.

Підготувала Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply