Четвер, 9 Лютого

Підтримка сільського господарства

34,2 млн гривень спрямують на підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва мікро, малими та середніми суб’єктами підприємництв.

Про це йдеться на сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.

«Бюджет програми є відносно невеликим, але ми спробували охопити напрями, які в сегменті мікро- та малого аграрного бізнесу і мають найбільший потенціал для розвитку аграрної галузі», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

   Оновлена комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки має п’ять напрямів підтримки, серед яких:

  1. Компенсація відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу.
  2. Надання поворотної фінансової допомоги:

– пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів у галузі сільського господарства;

– пільгові кредити на реалізацію бізнес-планів зі створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції.

  1. У галузі рослинництва: компенсація вартості високорепродукційного насіння овочів та окремих зернових і бобових культур.
  2. У галузі тваринництва: дотація за приріст поголів’я корів коштом власного відтворення, або придбання.
  3. У сфері органічного виробництва: бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних сертифікованих угідь.

«Оновлена програма повністю відповідає сьогоденним викликам та спрямована на створення додаткових робочих місць, збільшення сільськогосподарських площ, які обробляються та обсягів виробництва сільськогосподарської продукції», – прокоментувала директорка Департаменту агропромислового розвитку ЛОВА Тетяна Гетьман.

Оголошення про дату початку прийому заявок для одержання фінансової підтримки департамент агропромислового розвитку оголосить вже у січні 2023 року.

Share.

Leave A Reply