Субота, 1 Квітня

Після яєць по 17 грн – яблука по 51 грн

Компанія, яка продавала Міноборони України яйця по 17 гривень за штуку, тепер продає військовим дрібні яблука по 52 гривні за кілограм, тоді як в магазинах кілограм цих фруктів можна купити за 20-22 гривень. Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook оприлюднила журналістка Тетяна Ніколаєнко.

Ніколаєнко зазначила: “Ви вже забули про «Актив компані»? Так, так, це яйця по 17. Юрій Ніколов, зараз в тебе буде новий тренд. Тепер компанія вирішила заробити на яблуках. Документ скинули із однієї військової частини. Побачивши накладну з яблуками по 51 гривні, військові так зраділи, що самі пішли в магазин і пофоткали ціни. 17-22 за нормальні яблука. Скоріше за все, польські. Але військові будуть їсти по 51 яблучка розміром з куряче яйце. Начальство частини так “зраділо”, що написало наверх рапорт. Ви собі уявляєте, що там відчувають військові, коли це все бачать. Альо, мужчинчики нагорі, вам там як, не страшно?”, – написала журналістка.

Нагадаємо, 28 лютого Міноборони оприлюднило нові контракти на харчування для ЗСУ. До прикладу, в них зазначалося, що яйця купують по 8-9 грн за штуку.

Раніше ЗМІ повідомили, що Міністерство оборони підписало угоду на послуги організації харчування у 2023 році військових частин на загальну суму 13,16 млрд грн за завищеними у 2-3 рази цінами. Наприклад, Міноборони законтрактувало яйця по 17 грн за штуку, тоді як роздрібна ціна в магазині Києва зараз близько 7 грн за штуку.

Міністр оборони Олексій Резніков інформацію про закупівлю продуктів за завищеними цінами заперечував. За його словами, в оприлюдненому ЗМІ документі була технічна помилка – постачальник вказав ціну не за десяток, а за кілограм яєць.

Підготувала Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply