Понеділок, 5 Червня

Помста за Іловайськ

ЗСУ ліквідували “героя росії” Лисицького

Українські Сили оборони ліквідували російського командира, героя Росії Дмитра Лисицького, який він керував атаками на наших бійців оточених в Іловайську. Про це з посиланням на російські медіа повідомив журналіст Юрій Бутусов, пише «Новинарня».

“Сьогодні українські воїни знову помстилися за Іловайськ – ліквідували командира 1-го батальйону 247-го десантно-штурмового полку Дмитра Лисицького”, – написав він у неділю, 26 березня.

За словами Бутусова, Лисицький командував батальйонною тактичною групою 247-го полку, яка атакувала українські підрозділи, що 2014 року намагалися вийти з Іловайська поблизу села Горбатенко на Донеччині.

У січні 2015 року за війну в Україні Лисицького нагородили званням “героя росії”. “247-й полк зазнає великих втрат під час вторгнення в Україну 2022-го року, ліквідація Лисицького серйозно послабить боєздатність полку”, — стверджує Бутусов.

48-річний (народився 27 листопада 1974 року) Дмитро Лисицький служив у російських збройних силах з 1993 року. Офіцер ВДВ +повітряно-десантних військ). Брав участь у кількох воєнних кампаніях, зокрема в Абхазії 1993 року і в Другій Чеченській війні (1999-2000).

Н. Д.

Share.

Leave A Reply