Вівторок, 30 Травня

Поспішне відсторонення Василя Петрика

Галицький районний суд Львова відсторонив від посади начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Львівської області Василя Петрика. Таке рішення суд ухвалив 6 липня, передає «Еспресо.Захід». Рішення про відсторонення Василя Петрика від посади винесла головуюча суддя Ірина Волоско. Клопотання про відсторонення від посади подавали прокурор і слідча.

Нагадаємо, керівник управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА Василь Петрик повідомив, що його підозрюють у привласненні державних коштів. Пан Петрик називає цю справу замовною і припускає, що все через те, що він відстоює інтереси Миколаївської фортеці.

Василь Петрик у коментарі «Ратуші» в середу, 7 липня, зазначив, що оскільки остаточного повного судового рішення ще немає, то він працює на посаді начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Львівської області. Коли таке рішення отримає, зможе відразу подавати апеляцію. «Вони дуже поспішають відсторонити мене від посади. Бачать, що громадськість мене підтримує, і хотіли завдати удару якнайшвидше. Вважаю, що відсторонення від посади – чітко й методично сплановане. Повідомити, коли ти не встигаєш підготуватися, коли немає законодавчих підстав переносити засідання, і відразу відсторонити, – зазначив Василь Петрик. – Вийшла комічна ситуація, про яку написала народна депутатка Софія Федина. Слідча на суді заявила, що 5 липня подали клопотання про витребування документів, оскільки я, мовляв, можу знищити чи приховати їх. А їхнє клопотання про відсторонення, в якому вони посилаються на ненадані запити та документи, датоване 2 липня. Тобто клопотання про витребування подали пізніше, ніж клопотання про відсторонення. Не надали жодних свідчень, клопотань, які подавали, жодних документів, що хотіли б отримати, а не отримали. Юридичних підстав для усунення не було».

Наталя ДУДКО

Share.

Leave A Reply