П’ятниця, 2 Червня

Проживатиме понад тисяча переселенців

У Львові облаштовують найбільше модульне містечко

У Львові зараз тривають роботи над облаштуванням нового – четвертого – модульного містечка для переселенців, які знайшли тут прихисток, рятуючись від війни. Про це повідомили у Львівській міській раді, передає “Еспресо.Захід”.

Як розповів в. о. директора департаменту містобудування Тарас Кубай, нове тимчасове житло є адаптованим до проживання у зимовий період. Передбачається, що там мешкатимуть 1100 людей.

“Четверте модульне містечко у Львові облаштовується під зимовий період та є комфортнішим за ті три, які облаштували раніше. У ньому мешканцям більше не доведеться переходити вулицю, аби потрапити у санвузли чи на кухню. У кожному будиночку буде радіатор, крім того радіаторами будуть обладнані коридори та санвузли. Підприємство, що обслуговуватиме містечко, забезпечить генератори, аби, у випадку відключення світла, була достатня кількість тепла для комфортного проживання мешканців”, – розповів Тарас Кубай.

За його словами, сюди  переселять мешканців з інших трьох містечок. “Ми плануємо та робимо все, що від нас залежить, аби це містечко відкрити для поселення до нового року. Ми повинні розуміти, що цей об’єкт є логістично складним – фактично цілодобово модулі доставляються сюди із Польщі. Не завжди це виходить швидко, адже вони перетинають кордон. До того ж, мусимо враховувати питання завантаження та розвантаження модулів. Все, що залежить від служб міста Львова, ми робимо максимально оперативно”, – зазначив посадовець.

Він також додав, що орієнтовно 30-40% модулів вже надійшли до Львова у межах співпраці Міністерства розвитку громад і територій України та польського уряду. Їх уже встановлюють.

Також у четвертому модульному містечку, як і в попередніх, місто облаштує благоустрій. Так, першочергово планують забезпечити зручний доступ мешканців до житла, а відтак вже навесні встановити вуличні меблі та озеленити територію.

Катерина ДОБРОВИЧ, фото ЛМР

Share.

Leave A Reply