Субота, 3 Червня

П’ять питань абсурду від Зеленського

Президент Володимир Зеленський оголосив перше з 5-ти питань, які він має намір винести на опитування

25 жовтня — про довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах, пише «УП».

«25 жовтня на виборчій дільниці ти зможеш дати відповідь на 5 важливих питань. Отже, питання номер 1: Чи потрібно запровадити довічне ув’язнення за корупцію в особливо великих масштабах? Неділя, 25 жовтня, приходь і вирішуй. Буде так, як вирішиш ти, бо Україна — це ти».

Нагадаємо, 13 жовтня президент Зеленський анонсував проведення у день виборів, 25 жовтня, всенародного опитування, на якому українцям запропонують дати відповідь на 5 питань. Самі питання він тоді не назвав. В Офісі президента пояснили, що це опитування, на відміну від конституційного референдуму, не матиме прямих юридичних наслідків. У більшості фракцій Верховної Ради розкритикували ідею президента.

Як саме виглядатиме це опитування, експерти та юристи не беруться коментувати, адже наразі підґрунтям було лише відео чинного президента. Однак все ж зазначають, що згадане опитування буде у письмовій формі, як додаток до бюлетеня, то для цього потрібен додатковий друк та фінансування, а це тягне за собою голосування Верховної Ради, яке нині фактично неможливе. Представники територіальних комісій у Львівській області у коментарі «Ратуші» зазначили, що наразі жодних вказівок із Центральної виборчої комісії не отримували і кажуть: якщо це буде паперовий варіант голосування, то найімовірніше, друк буде централізований і на місцях виготовлювати нічого не будуть.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply