Понеділок, 20 Березня

«Рішали» з ДАБІ: ціна питання

20 тисяч доларів хабара від забудовників

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури викрито колишню працівницю Департаменту ДАБІ у Львівській області  на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, інформує Львівська обласна прокуратура.

Жінка вимагала та отримала від представника двох забудовників 23 690 доларів США для подальшої передачі вказаної суми неправомірної вигоди службовим особам ДАБІ. За це вони мали вирішити питання реєстрації декларації про готовність закінченого будівництвом об’єкта до експлуатації та реєстрації повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

Жінку було затримано за ст. 208 КПК України після того, як вона одержала частину неправомірної вигоди у сумі 20 000 доларів США. Наразі тривають слідчі дії, вирішують питання щодо повідомлення фігурантці про підозру, обрання їй запобіжного заходу.

Правоохоронці встановлюють причетних осіб із числа службовців департаменту. Досудове розслідування у кримінальному провадженні ведуть слідчі Першого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу ГВ КЗЕ Управління СБ України у Львівській області.

М.С.

Share.

Leave A Reply