П’ятниця, 2 Червня

Рівні можливості у мерії

У Львівській міській раді створили міжфракційну групу «Рівні можливості». До її складу увійшли 13 депутатів міської ради — 12 жінок і один чоловік.

Зокрема, співголовами міжфракційної групи є Юлія Хомчин («Самопоміч»), Оксана Маруняк («Європейська Солідарність»), Вікторія Христенко («Голос») і Неля Васюта («Голос»). Члени групи: Вікторія Довжик («Самопоміч»), Уляна Пак («Європейська Солідарність»), Анастасія Окряк («Європейська Солідарність»), Тетяна Шевченко («Європейська Солідарність»), Лейла Мелесова-Вальчак («Європейська Солідарність»), Наталія Сомик («Європейська Солідарність»), Анна Дідух («Самопоміч»), Ольга Посипанко («Європейська Солідарність») та Руслан Кошулинський (ВО «Свобода»).

Співголова міжфракційної групи «Рівні можливості», депутатка ЛМР від «Європейської Солідарності» Оксана Маруняк у коментарі «Ратуші», зазначила, що у групі буде діяти горизонтальний принцип правління — на паритетних засадах співголовами групи стали представниці від різних фракцій. «Всього в ЛМР є 64 депутати, усі вони за бажанням мають право увійти до групи «Рівні можливості». Нашій групі допомагають консультантки Українського жіночого фонду та NDI.  Такі групи є утворені вже у багатьох місцевих радах обласного та міського рівня в Україні. Між собою ми комунікуємо. Група працюватиме для забезпечення рівних прав і можливостей для різних соціальних груп на території Львова, створення та реалізації програм і проєктів у гуманітарній сфері, підтримки сім’ї,  формування відповідального  материнства і батьківства,  недопущення дискримінації за ознакою статі у різних сферах суспільного життя, посилення політичної участі жінок на рівні прийняття рішень у Львові, активізації діалогу з неурядовими та громадськими організаціями, що працюють у сфері політики рівних можливостей», — пояснює Оксана Маруняк.

Христина СЛЮСАРЧУК

Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.
Share.

Leave A Reply