Середа, 31 Травня

Різдво у нескореному Харкові…

У Львові відбулась загальноміська соціальна акція «Різдво для За-хисника». Впродовж грудня та січня Благодійна організація «Милосердна домівка» спільно із храмами Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви із благословення Владики Ігоря Возьняка та Львівсько-Сокальської єпархії Православної церкви України організували збір продуктів для українських захисників. До акції долучились тисячі львів’ян, а також депутати Львівської міської ради.

Як зазначають організатори акції щодня у найгарячіші точки відправлялись буси та посилки із продуктами, необхідними медикаментами та дитячими малюнками. Згодом на свято Маланки організатори акції та депутати виїхали із гуманітарною допомогою на Харківський напрямок, де незламні українські захисники боронять кордони.

«Нескорений Харків…Серце розривається від болю… випалені окупантами будинки – ще рік тому тут вирувало життя, але прийшла клята війна… Днями відвідали Харківщину та Полтавщину, передали смаколики та усі необхідні засоби для Збройних сил України, які збирали львів’яни у рамках акції #Різдво_для_захисників. Також впродовж минулих тижнів передали на гарячі позиції продукти для наших Захисників. Щиро дякую львів’янам, Храмам Львівська архиєпархія УГКЦ Владиці Ігорю Возьняку, Михайлу Перуу та Львівсько-Сокальській єпархії Православної церкви України та колегами-депутатами Львівської міської ради за допомогу в організації БО “Милосердна Домівка” Charitable Organization “Merciful Home” збору продуктів для українських захисників. Щиро вдячний отцям, що спільно робите добрі справи та з кожним днем наближаєте нашу перемогу над загарбниками. За сотні кілометрів від рідного, але в колі незламних побратимів воїни невтомно боронять наш спокій. Ворог заплатить за кожне понівечене життя українців. Робитимемо все можливе, щоб ЗСУ все швидше гнали ворога з рідної землі» – розповів співзасновник БО «Милосердна домівка», депутат Львівської міської ради Юрій Ломага.

Як зазначив волонтер БО «Милосердна домівка», депутат ЛМР Євген Кузик, тепер можна з упевненістю сказати, що акція #Різдво_для_захисників успішно завершилася.

«Усі зібрані смаколики та продукти харчування передали нашим захисникам у Харківському та Полтавському напрямках. Щиро вдячні львів’янам, прихожанам храмів Львівської архиєпархії УГКЦ, священнослужителям, зокрема архієпископу та митрополиту Львівському, Владиці Ігорю Возьняку, адміністратору Архикатедрального собору св. Юра митрофорному протоієрею Роману Кравчику, отцям Михайлові Сарабасі, Богдану Чабану, Зеновію Завидівському, Івану Коломійцю, колегам-депутатам Львівська міська рада та БО «Милосердна Домівка” за допомогу в організації збору продуктів для українських захисників.

Звичайно, проїжджаючи дорогою нас не оминули поневічені будинки, вибиті вікна, напівпорожні міста, щоденні тривоги. Не можливо описати словами те, що пережили люди на звільнених територіях, проте вони вдячні ЗСУ за деокупацію та намагаються підтримувати одне одного.

Не важливо, де наші захисники, чи у рідних містах, чи далеко від рідного дому – вони повинні відчувати підтримку та справжній дух українського Різдва. Україна обов’язково переможе!».

«Закінчилась поїздка до наших Воїнів на Харківському напрямку. Привезли хлопцям смаколики від львів’ян які були зібрані у храмах міста Дух Християнського свята та Українські традиції не забрати нікому. Наші люди повинні відчувати підтримку, бо Україна єдина і трагедія наша – спільна. Все буде Україна», – підсумував депутат ЛМР Роман Дуда.

У благодійній організації зазначили, що важко передати словами, як виглядають міста, звільнені від російської окупації. Люди тут кожного дня дивляться в очі смерті, втрачають близьких, але знаходять сили жити далі та радіти, коли хоч годину не летять московські ракети.

Важливо, щоб далеко від рідного дому захисники та захисниці попри свист ракет, попри гуркіт градів, попри вогонь смерчів – відчули дух українського Різдва!

Наші люди повинні відчувати підтримку, бо Україна єдина і трагедія наша – спільна, як для Сходу, так і для Галичини. Ми ніколи не забудемо звірства російської армії. Воєнні злочинці заплатять за кожну сльозу, за кожну краплину крові, за кожне відібране життя. І Бог цього їм також не забуде та не простить. Помста буде!

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply