П’ятниця, 31 Березня

«Родинні цінності» чільного дебеерівця

Дочка назвала українців “бидлом”, батько став заступником керівника ДБР у Львові

На сайті Львівського теруправління ДБР 25 серпня з’явилася інформація, що заступником директора територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові призначено Анатолія Тарасюка інформує ”Еспресо.Захід”. Це повідомлення лише підтвердило відомості, що з’явилися у ЗМІ

ще 17 серпня. Нагадаємо, очолює територіальне управління ДБР у Львові Руслан Ляшко. Повноваження управління поширюються на п’ять західних областей — Львівську, Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську і Тернопільську області.

У біографії під профілем Анатолія Тарасюка зазначено, що він народився на Волині. Працював у СБУ. Здобув науковий ступінь доктора юридичних наук та отримав вчене звання доцента. Очолював кафедру криміналістики, а згодом обіймав посаду директора Навчально-наукового інституту Національної академії СБУ.

2020 року призначений керівником Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку з масовими протестами у 2013-2014 роках ЦА ДБР. Зазначимо, що тоді проти його призначення на цю посаду виступали адвокати, які захищають інтереси родин героїв Небесної Сотні. Зокрема, вони заявляли про маніпуляції, непрозорість конкурсу на цю посаду та вказували на брак досвіду Анатолія Тарасюка у розслідуванні справ Майдану.

Та найбільше “прославила” правоохоронця його доня Анастасія — 20-річна студентка КНУ ім. Тараса Шевченка, яка декілька місяців тому опинилася в епіцентрі українофобського скандалу. У травні вона записала відеозвернення на захист російського репера Басти, в якому назвала тих, хто виступав за заборону його в’їзду в Україну, “українським бидлом”. “Басті щось доказують, розповідають, що Крим наш. Не дає людині відпочити наше бидло українське… Вгомоніться. Він артист й те, що він виступав у Криму, нічого не значить. Він (Крим — Ред.) уже не наш, змиріться з цим”, — сказала вона. Згодом Анастасія вибачилася, ймовірно, з листочка, за свої висловлювання, заявила, що не знала про політичні погляди “Басти” і пошкодувала, що зганьбила свою родину юристів, “які поважають закон і Конституцію України і всього добилися своєю працею і порядністю”. Але слава дівчину вже наздогнала.

Зокрема, журналістка “Слідства.Інфо” Євгенія Моторевська повідомила: ще в 2020 році поліція впіймала дівчину вночі в центрі Києва “з явними ознаками алкогольного сп’яніння” і склала відповідний протокол. Справа потрапила в той самий суд, де чинять правосуддя її матір та вітчим Віктор Кицюк. Однак справу закрили на основі лише письмових пояснень, — писав “Захід.нет”.

Відомо, що Анастасія разом зі сім’єю мешкає під Києвом, у будинку площею 260 кв. м, — пише „Антикор”. Її мама, колишня дружина Анатолія Тарасюка —суддя Печерського районного суду міста Києва Крістіна Константінова, відома зокрема тим, що у 2016 році незаконно дозволила провести обшук у активіста Автомайдану. Також, як повідомляє Фундація “Де-юре”, ”згідно з матеріалами СБУ, суддя Константінова допомагала переховуватися від слідства одіозному судді Майдану Віктору Кицюку”. У часи Майдану Віктор Кицюк переслідував протестувальників за поїздку до Межигір’я, за що йому пред’явили обвинувачення у винесенні свідомо неправосудних рішень, — пише „Правотворець. Інфо”.

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де на третьому курсі навчається скандальна донька Тарасюка, заявили, що висловлювання Анастасії кидають тінь на репутацію установи, але відрахувати дівчину поки що не мають права. У виші повідомили, що для відрахування є чіткий перелік підстав, і публічних закликів до сепаратизму в ньому немає. Виправити це можуть зміни в закон про вищу освіту і, мовляв, такі пропозиції університет вже готує.

Підготувала Світлана ПАВЛИШИН

Share.

Leave A Reply