Четвер, 8 Червня

Російськомовні пісні на «Леополіс джаз фест»

Фестиваль фінансує російський олігарх Михайло Фрідман

Останнього дня фестивалю «Леополіс джаз фест», 28 червня, на сцені звучали російськомовні пісні у виконанні Pianoбой. Після почутого принаймні шестеро слухачів покинули фестиваль. Про це повідомляє очевидиця події Уляна Горбачевська, українська співачка та режисерка, пише «Діло».

«Як? У Львові на світового рівня фестивалі… на День Конституції звучить трек російською! У виконанні Піанобой. Встид! Я покинула павільйон», —  коментує вона. У коментарі згодом співачка додала, що крім неї, фестиваль покинули й інші слухачі.

Нагадаємо, фінансує Leopolis Jazz Fest російський олігарх Михайло Фрідман. Саме за це щороку подію критикують львів’яни. За інформацією «Діла», на джаз-фестиваль приїхало багато туристів із Росії.

На фейсбук-сторінці фестивалю організатори написали, що вечір з виступом Pianoбой (сольний проєкт Дмитра Шурова) «вийшов дуже душевним». Натомість у коментарях користувачі, серед яких і відвідувачі фестивалю, пишуть, що цей виступ — ганьба.

Marianna Vynar: «Та вже давайте шансон, Leopolis Jazz Fest, не стримуйте себе. Після такого вже пора перейменовувати фестиваль, бо люди тут до вас роками по джаз приходять, доторкнутися до світла, а тут така калінка-малінка повним ходом, назвіть речі своїми іменами».

Dana Halytska: «Соромно за фест і дуже багатьом».

Sveta Urbanska: «З усією любов’ю до вас, Leopolis Jazz Fest, мушу сказати, що це зневага до львів’ян і всіх українців — співати російською в День Конституції. Та й у будь-який день у Львові».

Share.

Leave A Reply