П’ятниця, 31 Березня

Садовий хоче взяти 390 млн грн кредиту

Йдеться про укладення договору про запозичення з публічним акціонерним товариством акціонерним банком «Укргазбанк» та акціонерним товариством «Державний Експортно-Імпортний банк України». Львів планує взяти 390 мільйонів гривень кредиту в «Укргазбанку» (220 мільйонів гривень) та в «Державному Експортно-Імпортному банку України» (170 мільйонів гривень), — пише «Тvoemisto.tv». Ухвалу про запозичення планують розглянути на засіданні Львівської міської ради у четвер, 20 травня, перед тим її розглядатимуть у профільних депутатських комісіях.

Запозичення в «Укргазбанку» — на 5 років, відсоткова ставка за користування кредитними коштами є змінюваною та розраховується виходячи з облікової ставки Національного банку України в розмірі 7,5 відсотка річних плюс маржа 2,5 відсотка річних та плюс комісія в розмірі 1,3 відсотка річних, але не більше 17 відсотків річних.

На що саме скерують кошти — ще не відомо, ймовірно, розраховуватимуться з підрядниками за виконані у 2020 році роботи.

«Ще не було обговорення. Ми не можемо закрити багатьох питань по бюджету розвитку. Йдеться і про погашення боргів за 2020 рік. Я проти кредиту, але ми не можемо залишити все як є. А є приблизно 165 мільйонів гривень боргу за виконані роботи по Львову за минулий  рік», — розповіла голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету ЛМР Наталія Шелестак. Вона додала, що також є великий борг за роботи у Винниках, але його ще не доєднали. Окрім цього, є борги за роботи на інших територіях Львівської ОТГ.

Нагадаємо, що у березні Львівська міська рада частково затвердила бюджет розвитку на 2021 рік, іншу частину бюджету прийняли у квітні. Загальний обсяг бюджету розвитку, становить понад

3 мільярди гривень. Цього року вперше гроші бюджету розвитку мають скерувати не лише на Львів, Винники і Брюховичі, а й на решту населених пунктів, які увійшли до складу Львівської ОТГ. Наприкінці грудня рада Львівської ОТГ затвердила бюджет територіальної громади на 2021 рік. Доходи бюджету становлять понад 11,14 млрд грн, а видатки — понад 10,69 млрд грн.

Наголосимо, що цього року майже мільярд гривень бюджетних коштів передбачили на сплату боргових гарантій та лізингу.

Share.

Leave A Reply