П’ятниця, 31 Березня

«Сміливість бути поруч»: благодійна акція від Кредобанку

Зібрані кошти скерують для освітніх потреб дітей вимушених переселенців

У Львівській національній опері триває благодійна виставка дитячих малюнків. Отримані кошти від продажу робіт передадуть на освітні потреби українських школярів, які потерпіли від воєнних дій.

Виставка відбувається в межах проєкту «Сміливість бути поруч», яку організував Кредобанк спільно з БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо». Частину малюнків представлено також в артцентрі «Дзиґа» (в «Квартирі 35»).

«Цього року на День дитини, 1 червня, дітки, що змушені були покинути свою домівку і зараз перебувають у прихистках, які зорганізував для них Кредобанк, намалювали своє бачення сміливості бути поруч, дружбу та допомогу Польщі українцям. Їхні малюнки ми перетворили на постери, які представимо на виставках та аукціонах у Варшаві й Львові, щоб за отримані кошти забезпечити дітей, які постраждали від війни, усім необхідним для навчання в українських школах», – розповідає голова БО «Благодійний фонд «Фундація Кредо» Соломія Говоруха.

Малюнки, оформлені як постери, можна придбати за посиланням  https://kredoposter.prom.ua/ua/. Ціна постера – 300 гривень. До коштів, зібраних від продажу дитячих робіт, Кредобанк надасть 1 млн грн, повідомив голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.

   «Війна змінила життя і свідомість наших дітей. Вони дуже швидко стали дорослими і відчули біль, якого завдав ворог. Тепер їхні думки спрямовані на допомогу ближньому і перемогу України. Кредобанк зреалізував бажання наших дітей, щоб вони відчули свою значущість і силу допомогти ближньому. Наша благодійна ініціатива спрямована не лише на збір коштів, а й на моральну підтримку й демонстрацію прикладу того, скільки потрібно сміливості, щоб просто простягнути руку допомоги і бути поруч у потрібний момент. Кредобанк також долучиться фінансово і разом з благодійним фондом «Фундація Кредо» укомплектуємо наших школярів», – зазначив Єжи Яцек Шугаєв.

  10-річна Дарія Лесько розповіла, якими вона бачить наших відважних захисників: «Я намалювала, як наш український військовий врятував з палаючого будинку собачку і дитину. Я подумала, що саме це означає сміливість». Дарія переживала, чи вдасться їй зобразити українського Героя, але радіє, що змогла це зробити.

У Львові виставка триватиме до кінця липня (у «Дзизі» – до 24 липня), а в серпні частину робіт передадуть в Український дім у Варшаві, де їх експонуватимуть до початку навчального року. Вхід на всі виставки – вільний.

Довідка

   Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків України та входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи – найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

   Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». 

Share.

Leave A Reply