П’ятниця, 31 Березня

Спирт замість антисептика

Служба безпеки України заблокувала у Дніпропетровській та Київській областях схему гуртового збуту контрафактних підакцизних товарів. За оперативними даними, середньомісячний обіг «продукції» становив до 5 млн грн.

Встановлено, що представники столичної комерційної структури організували виробництво етилового спирту під виглядом антисептичних засобів і розчинників. Логістичний центр із розповсюдження фальсифікату вони облаштували в орендованих складських приміщеннях на території Дніпропетровської області. За оперативною інформацією, частину речовин, потрібних для виготовлення контрафакту, ділки завозили з Росії!

Готову продукцію учасники схеми реалізовували за підробленими супровідними документами через власну мережу «оптовиків». Під час обшуків за адресами виробництва фальсифікату, а також за місцями роботи і проживання організаторів та учасників оборудки виявлено: 45 тонн спирту сумнівної якості; тару для фасування підроблених виробів; чорнову бухгалтерію і документацію, що підтверджують протиправну діяльність. Вартість вилученого контрафакту становить понад 2,5 млн грн.

Наразі вирішують питання щодо повідомлення правопорушникам про підозру за ст. 190 (шахрайство), ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

Перевіряють інформацію щодо реалізації контрафактної продукції на тимчасово непідконтрольну українській владі територію Донецької і Луганської областей.

М.С.

Share.

Leave A Reply