Субота, 1 Квітня

Списки рядових бійців «Гвардії наступу» у МВС засекретять

Списки рядових бійців, які вступили до підрозділів “Гвардії наступу”, ніде не оприлюднюватимуть. Про це міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив в інтерв’ю Укрінформу.

“Списки по рядових бійцях ми, звичайно, не будемо ніде оприлюднювати. Увесь особовий склад, насамперед – розвідка, штурмові підрозділи – це люди, які на час війни будуть надзвичайно закриті від надання інформації широкому загалу”, – запевнив Клименко.

Але командири цих підрозділів є відкритими, публічними особами, які спілкуються з кандидатами на проходження служби у цих бригадах і формують внутрішньоколективний настрій, уточнив він.

У цих підрозділах відсоткове співвідношення добровольців і людей з системи МВС є різним: і 40% людей із системи, і 35%, і 45%. Керівник Міністерства внутрішніх справ зазначив, що це стає зрозумілим при формуванні цих підрозділів.

“Звичайно, що вже є ті новобранці, які були прийняті та проходять службу, проходять відповідний вишкіл. Це – тисячі людей, але точніші цифри не можу називати. Та вони вже зараз отримують форму, екіпірування і виїжджають на полігон для проведення навчання”, – сказав він.

Клименко заявив, що у МВС хочуть максимально, відповідно до належних норм, озброїти кожну цю бригаду. “І ми це робимо. Це стосується передусім західної, НАТОвської техніки й озброєння”, – поінформував міністр.

Глава МВС уточнив, що комплектування цих підрозділів особовим складом буде постійним, а підрозділи обов’язково проходитимуть ротацію.

За словами міністра, мінімальна зарплата військового “Гвардії наступу”, який наразі перебуває у місці постійної дислокації, – на рівні від 25 000 гривень. Грошове забезпечення також залежатиме від району перебування особи та посади людини.

Клименко уточнив, що в «Гвардії наступу» вже зареєстровано понад 23 тисячі заявок. Близько 5 відсотків від усіх заявок надійшли від жінок.

Share.

Leave A Reply