Четвер, 8 Червня

Стахів хотів захопити владу в Україні?! Ви серйозно?!

Служба безпеки України 16 листопада провела обшуки у відомого львівського антивакцинатора Остапа Стахіва та оголосила йому про підозру в намаганні повалити конституційний лад. За попередньою інформацією, у нього були російські куратори.

У СБУ імен не називають, але зазначають, що спецслужба заблокувала «деструктивну діяльність антиукраїнської мережі, яка під антивакцинаторськими гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі». Наголошується, що зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією СБУ, їхні дії координували російські куратори. Під час обшуків вилучили докази, які вказують на можливе фінансування їхньої діяльності представниками РФ.

Спецпризначенці провели операцію одразу в кількох регіонах України. Зазначають, що лідеру антивакцинаторів та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомили про підозру за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

«У розпорядженні СБУ є неспростовні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, зокрема листування, під час якого зловмисники підшукували зброю та співучасників, що мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою», — йдеться у заяві СБУ.

У соцмережах публікували відео обшуків у квартирі Остапа Стахіва. Після кількох годин слідчих дій Стахів вийшов із дому в оточенні своїх прихильників. Він заявив, що його оббріхують, і звинуватив журналістів у продажності.

Він є одним із лідерів антивакцинаторського руху в Україні і вважає пандемію «вигадкою». Як зазначає Zaxid.net, Стахів часто влаштовує провокації та організовує проплачені акції. Він є одним з організаторів пікету антивакцинаторів у Києві 3 листопада.

Чоловік регулярно поширює фейки про вакцинацію та теорії змови. Сторінки Стахіва не раз блокували YouTube та Facebook. Свого часу прославився тим, що під відеозапис отримав потужного копняка від громадського діяча Львова Ігоря Коцюруби.

Після обшуків, які провела СБУ у його квартирі, Стахів заявив про погане самопочуття і йому викликали швидку допомогу. У Львівській лікарні швидкої допомоги Стахіва оглянули медики, однак не знайшли підстав для його госпіталізації, повідомляє «Захід.нет». Разом з тим в лікарню прийшло близько 20 агресивно налаштованих прихильників Остапа Стахіва. Адміністрація лікарні викликала поліцію, оскільки усі ці люди відмовлялися одягти маски та показати сертифікати про вакцинацію. У приймальні лікарні виникла штовханина між антивакцинаторами та поліцейськими.

Підготував Микола САВЕЛЬЄВ

Фото «Варіантів»

Share.

Leave A Reply