Субота, 1 Квітня

Стань пілотом “Мрії”

Microsoft Flight Simulator створили доповнення з легендарним українським літаком

Компанія Microsoft спільно з ДП «АНТОНОВ» випустила доповнення до відеогри Microsoft Flight Simulator і створила цифрову копію української «Мрії».

Тепер кожен зможе спробувати себе у ролі пілота найбільшого у світі літака, повідомляють в Мінцифри.  Кошти з продажу доповнення «Mryia» піде на відновлення реального АН-225 «Мрії», яку рік тому знищили російські окупанти.

Над створенням цифрової «Мрії» працювали розробники, пілоти та інженери з різних країн. Вони створили детальну копію справжнього літака, з ідентичним дизайном та навіть звуками мотора. Реалістичність польоту на цифровому літаку протестували справжні пілоти української «Мрії» Дмитро Антонов, Кирило Волегов, Сергій Нечаєв та Євген Башинський. Усе для того, щоб гравець максимально реалістично почувався за штурвалом авіалегенди.

«Ми хотіли запустити цю версію саме на річницю руйнування літака, до 27 лютого. Наше бажання – зробити все можливе для відновлення Ан-225. Ми плануємо перераховувати кошти від доповнення Mryia add-on ДП “АНТОНОВ”, яке відбудовуватиме цей потужний літак», – Йорг Ньюман, керівник Microsoft Flight Simulator.

Авіасимулятор від Microsoft дозволяє спробувати себе у ролі пілота літака. Усі ландшафти і краєвиди у грі ідентичні реальним. Гравець симулятора керує справжнім штурвалом та панеллю приладів. Перед початком гри необхідно обрати літак. Відтепер кожен охочий зможе підняти в небо і «Мрію».

Спробувати себе у ролі пілота «Мрії» можна просто зараз. Авіасимулятор доступний для Xbox, PC та у Steam.

Share.

Leave A Reply