П’ятниця, 31 Березня

Святослав Євтушенко вже не директор ЛКП «Зелене місто»

«Контракт на будівництво сміттєпереробного заводу підписаний, проєкт і експертиза — є, рекультивація Грибовицького сміттєзвалища — зроблена практично наполовину, дегазація — майже завершена, станція очищення фільтрату за технологією зворотного осмосу працює на повну потужність вже майже рік, фільтрат — очищується, перша в Україні компостувальна станція — працює, компост — продається, окремий збір органічних відходів – організовано, прилад для виміру якості повітря — встановлений, земля під новий полігон знайдена і відводиться, спільними зусиллями навіть скоротили більше ніж вдвічі витрати на перевезення відходів, всі суди щодо заводу — виграні, комісії і перевірки пройдені, гроші на все виділені — можна вже й попрощатися…

   Дякую, Андрій Садовий, за ту довіру, яку відчував впродовж всієї роботи. Ви Великий мер!», — зазначив екскерівник ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко на своїй фейсбук-сторінці.

Також у своєму дописі Євтушенко привітав нового керівника ЛКП. «Вітаю нового керівника «Зеленого міста» Тараса Калужного з призначенням.

Як повідомила Львівська міська рада, у понеділок, 2 серпня, колективу ЛКП «Зелене місто» представили нового керівника —Тараса Калужного. Водночас, Святославу Євтушенкові, який досі очолював це комунальне підприємство, директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич теж подякувала за роботу.

Новому керівнику Ірина Кулинич побажала успішного старту. «Насамперед бажаю Вам бути класним менеджером, мудрим менеджером. Продовжувати всі ті мудрі речі, які запровадили попередні керівники.

Бажаю вам стати найкласнішим колективом у Львівській міській раді. Бо найважливіший, найкласніший, найновіший проєкт, який є тепер, — це є проєкт в «Зеленому місті», — наголосила Ірина Кулинич.

Тарас Калужний раніше працював місцевим керівником проєкту у литовській компанії «Гідротерра». Також у нього вже є досвід роботи у ЛКП «Зелене місто».

   Своєю чергою, Володимир Гой, депутат Львівської міськради від «Європейської Солідарності», член комісії фінансів та планування бюджету, в коментарі «Ратуші» зазначив, що за останні два тижні троє директорів ключових комунальних підприємств Львова, які найбільше брали кредити, були звільнені. «Це пан Свищо з ЛКП «Львівелектротранс», пані Єстеферова з ЛКП «Львівавтодор»  і нещодавно — пан Євтушенко з ЛКП «Зелене місто».  Він, до речі, на посаді пробув лише два роки. Чому це відбулося саме перед великим аудитом? Перше, для того, щоб наступник міг винуватити у всьому попередників, щоб якісь махінації, якщо такі будуть знайдені, а їх, ймовірно, буде знайдено,  могли звалити на попередніх керівників. Відповідно, також втрачається і зв’язок безпосередньо з керівником міста — Андрієм Садовим. Друга причина — це досі не розпочате будівництво сміттєпереробного заводу,  хоча кредити вже взяли і відсотки місто сплачує. А щодо заводу натомість проведені лише якісь підготовчі роботи, звіт з приводу яких досі також не був заслуханий, підрядник не прозвітував. Окрім цього всього, досі не проведена рекультивація Грибовицького сміттєзвалища, і всі ці процеси загалом рухаються не так швидко, як мали б з огляду на взяті кредити. А ще до компетенції якраз чиновника Євтушенка  належало будівництво школи у Малехові,  натомість будівництво проведене не було. Це все неправильно, нам у місті потрібно припиняти цю практику звільнення керівників без офіційного публічного звіту чи без проведення аудиту», — прокоментував депутат.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply