Середа, 7 Червня

Силова рокіровка

У львівській поліції — новий Голова

У вівторок, 16 лютого, у головному управлінні Національної поліції у Львівській області відбулось урочисте представлення нового керівника, яким став 38-річний полковник Олександр ШЛЯХОВСЬКИЙ.

Представляти Олександра Шляховського особовому складу львівської поліції приїхав керівник Нацполіції України Ігор Клименко. Він попросив нового очільника поліції Львівщини впродовж тижня провести брифінг для преси та розповісти про свої пріоритети на посаді. Олександр Шляховський подякував йому за довіру.

Голова Нацполіції України також наголосив, що Олександрові Шляховському варто звернути увагу на боротьбу з наркозлочинністю, зі злочинами, що вчинені організованими групами, та злочинами щодо лісового господарства та доручив провести нараду з керівниками відповідних підрозділів.

Раніше Олександр Шляховський працював на посаді заступника начальника Головного управління Нацполіції у Київській області, ще раніше — на посаді начальника Бориспільського відділу поліції. Останнє місце праці — очільник правоохоронних органів Закарпаття, отже принаймні тема боротьби з контрабандою йому добре відома.

До речі, інформація про те, що попередній керівник львівської поліції полковник Василь ВІКОНСЬКИЙ написав заяву про зняття з посади за власним бажанням, поки що не остаточна. Те, що йому пропонували посаду радника Клименка — факт. Те, що він на цю посаду йти не захотів — теж факт. Те, що НАРАЗІ жодним рапортам ексочільника ходу не дали — незаперечний факт. Та й нема йому особливого сенсу йти на покій, бо по-перше, Віконський не має 20 років вислуги, по-друге — з якого б це дива йому йти на заслужений відпочинок, коли до нього ніхто ніяких претензій по службі не висловлював? Хіба б рознервували людину, яка на війні за твердість характеру мала позивний „Бетон”?.. Розмови про заміну фігури Василя Віконського на іншу ходили ще з осені 2020-го, на його посаду було кілька претендентів, але чому вибір впав саме на Шляховського — наразі не до кінця зрозуміло.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply