Четвер, 23 Березня

Територіальну оборону Львівщини очолив Валерій Курко

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 10 січня підписав наказ про призначення командира територіальної оборони на Львівщині. Ним став підполковник Валерій Курко, повідомили в «Варта1» у ЛОДА.

   «Призначити підполковника Валерія Курка, командира навчального батальйону 199 навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, командиром кадру 103-ї Окремої бригади територіальної оборони регіонального управління сил територіальної оборони «Захід», — йдеться у наказі. Валерій Курко як командир третього батальйону 80-ї окремої десантно-штурмової бригади був одним із захисників Донецького аеропорту.

Записатися до лав сил територіальної оборони можна, вступивши на військову службу за контрактом у резерві. Для цього громадянам України потрібно: мати від 18 до 57 років, звернутися до районного центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації. Детальна інформація — за адресою: м. Львів, вул. І. Франка, 25, або за одним із номерів: (096) 080-69-87;  (066) 829-04-34.

Share.

Leave A Reply