Субота, 3 Червня

Троє львів’ян поїдуть на чемпіонат Європи з таеквондо

Одразу дві події — Кубок України з таеквондо серед дорослих та Всеукраїнські змагання з таеквондо серед юніорів, молодших юнаків, дітей та молодших дітей пройшли 24-26 вересня у Львівському Палаці спорту “Галичина”. Захід пройшов під патронатом Міністерства молоді та спорту України і зібрав 45 команд, а це понад 940 учасників та 49 тренерів, з 17-ти областей України.

Змагання були завершальним етапом відбору членів збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи з таеквондо серед дорослих та юніорів, який відбудеться 22-28 листопада в Іспанії.

Учасники мірялися силами в особистому та командному заліку з чотирьох видів програми: спаринг, формальні вправи, силове розбивання, спеціальна техніка. За результами загально-командного заліку на Всеукраїнських змаганнях з таеквондо серед юніорів, молодших юнаків, дітей та молодших дітей, 1-ше місце виборола команда “Solovey Team” з Івано-Франківська, 2-ге місце — в харківського СК “Прайд”, на 3-й сходинці — СК “Kychko Team” з Києва.

Команда “Кшатрій” зі Львова (тренер Олександр Колб) — на 7-му місці із 24-ма медалями (6 золотих, 7 срібних, 11 бронзових). Вдало виступивши на змаганнях, “кшатрійка”  Ірина Муха здобула не тільки звання кандидата у майстри спорту з таеквондо, але й путівку на чемпіонат Європи 2021 серед юніорів в Іспанію. Інша львівська команда “Alpha Team” (тренери Володимир Гончар, Руслана Гоголь) посіла 8-ме командне місце й також виборола путівку на чемпіонат Європи для Софії Гриновець.

У Кубку України з таеквондо серед дорослих місця розподілилися таким чином: перше місце — “Solovey Team” (Івано-Франківськ), друге — СК “Прайд” (Харків), третє — СК “True Way Taekwon-Do Club” (Київ). Львівська команда “Alpha Team” посіла 4-те місце, виборовши дві золоті медалі і забезпечивши участь спортсмена Романа Цапика в чемпіонаті Європи 2021 в Іспанії. Тож невдовзі три львівські спортсмени представлятимуть Україну на змаганнях в Іспанії.

Олена КОЛБ

Share.

Leave A Reply