Четвер, 23 Березня

У Львові може з’явитися алея-вишиванка, — Володимир Гой

На Сихові збирають підписи за проєкт реконструкції алеї у вигляді вишиванки. Збір розпочали 5 вересня на Сихові під час дитячого свята на вул. Ярослава Гашека. Йдеться про реконструкцію на відрізку від Стрийського автовокзалу до перехрестя Стрийська — Наукова.

   Про це розповів депутат Львівської міської ради від “Європейської Солідарності” Володимир Гой. За його словами, проєкт реконструкції — на стадії підготовки.

“Цю алею вже 15 років не реконструювали, вона в жахливому стані, поросла кущами, зруйнувався асфальт, і мешканці вже давно просять міську владу її відремонтувати.

Нам з активними мешканцями спало на думку зробити цю алею не просто сіру, як десятки інших у Львові, а зробити її кольоровою, щоб це було красиво, стильно і привабливо для туристів.

Придумали зробити її в стилістичному вигляді вишиванки”, — розповів Володимир Гой.

Він додав, що на початку цього року на проєкт взагалі не було фінансування, але йому разом із колегами з фракції в бюджетній комісії вдалося віднайти 2,5 мільйона гривень на її реконструкцію. “Сихівська адміністрація оголосила  тендер, уже є компанія-переможець, і вони на цей час проєктують цю алею. Ми з мешканцями пропонуємо малюнок вишиванки, яка має бути, і вони готові робити цей проєкт”, — додав депутат.

   Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Share.

Leave A Reply