Субота, 4 Лютого

У Львові підтопило вулицю після ремонту

Ділянку дороги відкрили, не зробивши стоків!

Днями у Львові після осінніх дощів підтопило ділянку вулиці Богдана Хмельницького, на перехресті з вулицею Волинською, біля «Алмазінструменту». На цій частині вулиці нещодавно проводили ремонтні роботи.

Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ голова ГО «Львів’яни за електротранспорт» Антон Лягушкін. Як зазначає Лягушкін, замовник ремонту — ЛКП «Львівавтодор», проєктування — ЛКП «Інститут просторового розвитку».

На заяви активіста та закиди львів’ян відповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий, — інформує 032.ua. Зі слів посадовця, на вулицю Богдана Хмельницького стекло болото з бічної вулиці. Підрядники ще не встигли виконати всі роботи, які мають бути згідно з проєктом. Мовляв, у цьому проєкті після прокладення асфальтного покриття планували влаштувати дощоприймачі. Але виникла тяганина з визначенням власності на земельну ділянку, і було вже запізно починати роботи.

«Щоб ця багнюка не текла, проєктанти доопрацюють і на межі робіт влаштують дощоприймачі, щоб увесь бруд, який тече згори, потрапляв туди, а не витікав на дорогу. Коли вулиця буде завершена, там не буде таких моментів», — запевнив Андрій Білий та додав, що такі повідомлення з критикою ремонтів — всього-на-всього передвиборчий «вкид».

Користувачі ж соцмереж мають своє розуміння проблеми:

Aleksandr Emelyanov: Псевдопояснення примітивне, бо шукали, як відвести критику від себе, і знайшли причину — приватна територія, але це не змінює того, що на утвореній площі перед «Алмазінструментом» немає жодного дощоприймача, лише на дотичній вул. Волинській.

Андрій Гервазюк: Де таке видано, щоб зробити все одним разом до ладу. Спочатку роблять дорогу. Через деякий час її реконструюють і роблять дощоприймачі, стоки, відведення. Бо за один раз — то одна ціна і робота, а так —то в кілька разів дорожче. (…) От і вся математика.

С.П.

Share.

Leave A Reply