Четвер, 9 Лютого

We are the champions!

У Львівській філармонії лунала переможна музика, так потрібна нині для України

Хітами безсмертного гурту Queen у виконанні симфонічного оркестру GosОrchestra під керуванням Олександра Госачинського могли насолодитися слухачі 21 лютого у Львівській філармонії.

Bogemian rapsody, Crazy little things called love, A Kind of magic, Who wants to live forever, I was born to love you, Don’t stop me now, You don’t fooll me, Radio Gaga, The show must go on, We are the champions, We will rock you, — всі ці енергетичні шедеври в симфонічно-естрадно-роковому виконанні змогли прослухати-прожити слухачі. Злагоджена робота класичних і естрадних інструментів змушувала вібрувати і стіни філармонії, і душі меломанів, і всидіти на стільцях філармонійної  зали було часом неймовірно важко, адже така енергетична музика, мабуть, більше підходить для залів, де можна зірватися з місця і потанцювати.

Зал часто бурхливо аплодував, і, мабуть, більшість поціновувачів були на сьомому небі від концерту, але, були й такі відгуки, як-от у затятого „квіномана” пана Антона, з яким поспілкувалася „Ратуша”: „В мене двоїсті відчуття від концерту. З одного боку, безперечно, я задоволений, що потрапив на таку імпрезу. З іншого боку — коли маєш ідеал і маєш його копію, то, звісно, ти порівнюєш. На мою думку, дещо в цих симфонічних обробках було змінено не в кращий бік, бо оригінальні пісні Queen і Фредді Мерк’юрі були відточені до ідеалу, а тут було багато моментів, де змінювали тональність. Звісно, аранжувальники хотіли привнести щось своє, але не все вийшло, на мою думку, досконало”. Інший же „квіноман”, пан Володимир, розповів „Ратуші”, що концерт був чудовий і він пережив незабутні відчуття.

Світлана ПАВЛИШИН, фото Віталія АНДРОСЮКА

Довідка

   GosОrchestra заснований у 2016 році. Його диригент та художній керівник — лауреат міжнародних конкурсів, у минулому — соліст оркестру Національної опери України Олександр Госачинський, перші три літери в назві оркестру — від прізвища засновника і диригента.

Share.

Leave A Reply