П’ятниця, 2 Червня

«Ялинка для тваринки»

Ялинки, які прикрашали домівки на свята, можуть принести користь мешканцям «Домівки врятованих тварин», ставши кормом для її мешканців. Усіх охочих закликають приносити деревця на вул. Олекси Довбуша, 24 з 10:00 до 17:00.

Нагадаємо також, що у Львові будуть діяти 7 централізованих пунктів збору ялинок для того, аби мешканці могли здати їх на утилізацію. Залишити хвойні біля контейнерних майданчиків можна буде 21-22 січня, 25 січня, та 28-29 січня за адресами: просп. Чорновола, 1 (біля контейнерних майданчиків); вул. Замарстинівська, 167а; вул. Володимира Великого, 14а (вхід в Кіноцентр, що у парку «Горіховий Гай»); вул. Виговського, 34 (біля Залізничної районної адміністрації); вул. Шафарика, 15 (вхід в лісопарк «Погулянка»); просп. Чорновола, 45 (на площі поруч із шиномонтажем «Шипшина»); вул. Хоткевича – вхід у парк Святого Івана Павла II Папи Римського, поблизу церкви Різдва Пресвятої Богородиці.

Також львів’яни можуть самостійно привезти хвойні на станцію компостування, що на вул. Пластова, 13, або в ЛКП «Зелений Львів», за адресою вул. Замарстинівська, 167а.

Share.

Leave A Reply