Четвер, 23 Березня

«ЄС» провела Форум місцевих рад у День Європи

У суботу, 15 травня, у День Європи в Україні, у Львові перед корпусом університету ім. Івана Франка пройшов Форум місцевих депутатів. Його організацію взяла на себе «Європейська Солідарність» як найбільша та найпотужніша проукраїнська та проєвропейська сила, інформують у пресслужбі політструктури. На подію з’їхались депутати місцевих рад області та Львова, також був присутній п’ятий президент України Петро Порошенко.

Відкрила захід голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. «Саме з величезної кількості осередків, з кожної громади формуємось Ми. Львів — частина великої української та європейської спільноти. Європейські цінності — це те, що в наших серцях», — зазначила Ірина Гримак.

Вже після проведення Форуму Ірина Гримак заявила: «У рамках відзначення Дня Європи мої однопартійці зібрались у Львові на Форумі депутатів місцевих рад, щоб поділитись найкращими практиками, знаннями та досвідом.

Вітаючи учасників зустрічі, я нагадала, що партія «Європейська Солідарність» представлена 526-ма депутатами у радах всіх рівнів на Львівщині. Це високий результат довіри та підтримки виборців.

Депутати «Європейської Солідарності» — потужна сила, люди, які формують і реалізують стратегії розвитку територій і громад, впливають на реальні процеси та відповідають за результати. Вони є основою нашої партійної команди, яка складається з осередків Східницької, Золочівської, Бродівської, Яворівської та численних інших громад.

Нам, депутатам «ЄС», важливо працювати чесно і віддано, щоб громади та території розвивались, максимально швидко долаючи відстань, які відділяє Україну від моменту юридичного оформлення вступу в спільноту європейських народів, частиною якої ми завжди були, є і будемо.

Побажала однопартійцям, щоб робота депутатів «ЄС» на Львівщині сприяла зростанню авторитету нашої партії, а отже всі вони з гордістю носили символіку».

«Європейські цінності ми втілюємо в життя, саме на виборах 2020 року ми повернули європейське самоврядування до Львова. Ми здобули абсолютну більшість практично в усіх місцевих радах. Тепер саме ми формуємо міський порядок денний, це величезна відповідальність», — зазначив голова фракції «ЄС» у Львівській міськраді Петро Адамик.

«Львів — форпост патріотизму і європейського майбутнього. Сьогодні на кожного з нас дивиться вся Україна. Наша місія — це розбудова сильної, соборної і сучасної України. Ці два роки виявились одними з найважчих. У 2014 нам було складно, але ми знали, куди ми рухаємось. Нині в кожного з нас страх, страх за майбутнє. Немає альтернативного курсу, який сповідує «ЄС», а чинна влада сьогодні вдає, що вона це усвідомила. Ми готові змагатися за кожну позицію, яку обстоювали з 2014 року, ми не дозволимо владі звернути з проєвропейського курсу. Саме завдяки дипломатичним талантам Петра Порошенка ми отримали безвізовий режим, визнання нас рівноправним партнером, разом ми втілювали європейські практики у життя.

Сьогодні ми знову опинилися на узбіччі. Україна може залишитись європейською провінцією. Ми переживаємо інституційну кризу, це нагадує цирк шапіто. Олігархи за два роки стали лише багатшими. Порошенко відвойовував українську землю, і він єдиний президент, який це робив. Сьогодні ми здаємо наші території. Саме Порошенко відновив Українську армію. Ми маємо унікальний досвід державотворення», — наголосила депутатка Верховної Ради Вікторія Сюмар.

«Нічого про Україну без України» — цей принцип, який сьогодні порушено, має бути повернено. Країна загнана у кризу охорони здоров’я, у нас падають темпи зростання економіки, міжнародні інвестори більше не довіряють нам. Усі недоотримані інвестиції — це втрачені робочі місця. Рівень життя людей катастрофічно падає. Коли ми відстоювали збільшення коштів на паливні субсидії, вони викидали кошти на велике крадівництво. Корупція набирає обертів на найвищому рівні. За часів Зеленського різко скоротився середній клас. Влада намагається підпорядкувати собі Конституційний Суд. Сьогодні ми повинні об’єднатися і захистити демократію. Бо що більше Зеленський стає схожим на Януковича, то більша загроза перед Україною. «ЄС» захищає людей, бо ніхто, окрім нас, їх не захистить. Ми допомагаємо тим, хто потребує допомоги, проштовхуючи Україну до НАТО та ЄС», — звернувся до депутатів лідер «ЄС» Петро Порошенко.

Share.

Leave A Reply