Понеділок, 5 Червня

За тиждень – понад 5 тисяч штрафів за паркування

За інформацією управління безпеки ЛМР, за минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували 5 681 водія за порушення правил зупинки/стоянки авто, на загальну суму 2 140 340 грн.

Кошти зі сплати штрафів за неналежне паркування надходять у місцевий бюджет і їх скеровують, зокрема, на потреби наших військових, повідомляють в ЛМР.

Нагадаємо, мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник сплачує впродовж 10 днів, то сума штрафу зменшується вдвічі.

«Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. В такому випадку накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», – розповіли в управлінні безпеки ЛМР.

Також,  через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арешт-майданчик евакуювали 192 транспортні засоби. Аби повернути своє авто, власник повинен сплатити 2 тис. 234 грн за послуги евакуатора, ще 140 грн коштує одна доба зберігання авто на майданчику.

У мерії Львова наголошують, що робота інспекторів з паркування перш за все спрямована на унеможливлення стихійних паркувань, покращення дисципліни оплати послуг платного паркування, оперативне тимчасове затримання транспортних засобів, які створюють суттєву перешкоду для інших учасників дорожнього руху.

до теми

Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ

У Львові стартувала акція «Донать фотопорушення паркувань на ЗСУ». Адже кошти від штрафів за неправильне паркування у Львові скеровують на допомогу українським військовим. Окрім роботи інспекторів з паркування, містян також просять активно долучатися до забезпечення порядку на дорогах міста. Надіслати фотофіксацію неправильно припаркованого автомобіля можна в декілька кліків за допомогою смартфона через соцмережі «Гарячої лінії» міста: Telegram-бот (https://t.me/Lviv1580bot) чи сторінку у Facebook https://www.facebook.com/groups/hotline.lviv

   ЯК ПОДАТИ ФОТОПОРУШЕННЯ ЧЕРЕЗ ЧАТ-БОТ У TELEGRAM:

   1) зареєструватись;

   2) обрати розділ «Нове звернення»;

   3) вибрати категорію «Дороги, площі, парки»;

   4) обрати підкатегорію «Паркування на газонах та громадських територіях»;

   5) далі – зазначити адресу і додати фото.

Загалом з початку 2023 року від мешканців на «Гарячу лінію» надійшло понад 300 фотофіксацій порушень паркування автомобілів. Окрім цього, в чат-боті «Гарячої лінії» міста можна подавати звернення та пропозиції. А ще – отримувати інформацію про актуальні повідомлення, що стосуються вашого місця проживання.

Share.

Leave A Reply