Субота, 3 Червня

“Зайвий поверх”

Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, суд ухвалив рішення знести третій (зайвий за документами) поверх на вулиці Промисловій, 60, – інформує «Гал Інфо».

Любомир Зубач зазначив, що події навколо цього об’єкта почали розгортатися ще шість років тому. Спочатку все було в межах закону. На орендованій в міста землі один пан вирішив збудувати торгово-офісний центр на два поверхи. На це отримав містобудівні умови та обмеження. Взяв собі генпідрядника і почав будувати.

А далі вже звично “щось пішло не так”. На Промисловій, 60 так захопилися будівництвом, що виріс зайвий поверх. Це зафіксувала під час перевірки міська інспекція ДАБК. Вперше це сталося в травні 2017 року. Далі був штрафи для замовника і генпідрядника, відтак знову перевірки і фіксація порушень – незаконний третій поверх так і не знесли і будову до законного стану не привели.

Врешті все це діло закінчилося у суді. 2021 року позов подала Галицька окружна прокуратура Львова в інтересах держави в особі Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю та ЛМР. І от 25 липня Львівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення: позов задовольнити повністю, третій поверх демонтувати, компенсацію витрат на знесення покласти на замовника будівництва на Промисловій, 60.

Х.С.

Share.

Leave A Reply