Середа, 31 Травня

Заньківчанина, який служить у ЗСУ, звільнили з театру

Заслужений артист України, актор Національного драматичного театру імені Марії Заньковецької Андрій Сніцарчук ще в середині березня покинув професію і приєднався до сил ТрО ЗСУ. Доки був на фронті, втратив роботу в театрі. Про це актор повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає “Еспресо.Захід”.

Андрій Сніцарчук оприлюднив документ, датований 8 вересня, який засвідчує, що його співпраця з львівським театром ім. Заньковецької завершилась. Причина – закінчення дії контракту. Водночас, йдеться в документі, в разі творчо-виробничої необхідності та за згоди актора, Андрію Сніцарчуку запропонують продовжити співпрацю.

“Ну, ось і все. Мій шлях у театрі ім. Марії Заньковецької закінчився. Я безмежно вдячний усім глядачам, які охоче і неохоче спостерігали цей шлях. Вдячний усім партнерам, які охоче чи неохоче ділили зі мною сцену. Вдячний режисерам, які охоче чи неохоче призначали на ролі. Цей шлях був прекрасним. Повернуся і обов’язково ще кожному подякую особисто. Після Перемоги”, – написав Андрій Сніцарчук на своїй facebook-сторінці.

Н. Д.

Share.

Leave A Reply