Субота, 3 Червня

Зелений слуга під «кайфом»

Починав Юрченко з крадіжки ЧОТИРЬОХ пляшок пива!

У Львові народний депутат під наркотичним кайфом влаштував дебош і намагався втекти з місця ДТП. Першим про це повідомив всезнаючий нардеп Гео Лерос.

   «Володимир Зеленський, ти ж обіцяв посадити Юрченка за те, що він із його господарем Холодовим вимагав хабар за законопроєкт стосовно відходів! Сьогодні Юрченко на своєму незадекларованому «Мустангу» ледь не вбив людей, перебуваючи під кайфом, влетів у «Фольксваген» у Львові. Після аварії він намагався втекти, його затримали місцеві. У його крові були знайдені важкі наркотики», — йшлося у дописі. Як доказ правдивості своїх слів, Лерос виклав фото медичного висновку Олександра Юрченка. «Ось протокол нардепа Юрченка та висновок лабораторії, які ще раз підтверджують, що народний обранець від «Слуги народу» був у стані наркотичного сп’яніння», — підписав фото Гео Лерос.

«Це так вони з Тищенком форуми проводять? Ти покриваєш цих виродків, але скоро над твоїм кодлом може відбутися самосуд! Я нагадаю, що голова твого офісу — головний корупціонер країни, а його кум торгував героїном, я це довів документально. Інший член вашої банди пан Холодов займається рейдерством, а його раб Юрченко не відповідає за скоєні корупційні злочини та під кайфом давить людей своїм спортивним авто, бо відчуває безкарність. Нагадаю, пів року тому НАБУ зафіксувало та оприлюднило відео, де Юрченко вимагав, а потім отримав хабар, але спокійно перебуває на волі, бо голосує за будь-які ваші забаганки. Це все відбувається через те, що всі бачать, як президент плює на закони!»  Гео Лерос порадив і самому Зеленському протестуватися на наркотики. «Тобі теж було б добре здати нарешті тест на наркотичні речовини, бо адекватності в тобі дуже мало», — написав автор у своєму пості.

На думку нардепа, такі випадки непоодинокі. «Очевидно, що Юрченко був під кайфом, коли нападав на мене у Раді за те, що я не дозволив йому вкрасти в інвестора та у держави «кусочок пирога». Попри це, Юрченко на волі, у Верховній Раді, та далі отримує товсті конверти від «Слуги». Тепер уявіть, Юрченко намагається відкрити кримінальну справу на львів’янина, в авто якого він в’їхав, а в правовій державі мав би давно сидіти у в’язниці. Саме Зеленський привів до влади ґвалтівників, наркоманів та корупціонерів, це його справжнє ДНК», — прокоментував Юрченко.

Сам Юрченко в коментарях у соцмережах заявив, що ніколи в житті жодних наркотиків не вживав, а протокол про його наркотичне сп’яніння, мовляв, у нього на очах «сфальшували правоохоронці спільно з лікарями». Зі Львова Юрченко поїхав на тому ж «Мустангу», на якому скоїв ДТП.

Микола САВЕЛЬЄВ

до теми

Народного депутата від «Слуги народу» Олександра Юрченка у 2009 році правоохоронці затримували за крадіжку чотирьох пляшок пива у київському магазині «Каштан». Про це з посиланням на свої джерела повідомив главред «Цензор.Нет» Юрій Бутусов на своїй фейсбук-сторінці. Він зазначив, що затримання відбулося 25 листопада, а 4 грудня була виписана відмова в порушенні кримінальної справи. За словами журналіста, відмовний матеріал з якихось причин знищений. «За даними джерел Цензор.Нет», в Національному антикорупційному бюро, в ході розслідування вимагання хабара народним депутатом Юрченком було встановлено, що 25 листопада 2009 року в журналі реєстрації злочинів Голосіївського районного управління внутрішніх справ було зафіксовано затримання Юрченка Олександра Миколайовича, 1988 року народження, за крадіжку чотирьох пляшок пива. 4 грудня 2009 року у справі була виписана відмова в порушенні кримінальної справи, відмовний матеріал номер 8908. На цей момент сам відмовний матеріал з якихось причин знищений. Однак наявність слідів реєстрації злочину робить необхідним службову перевірку», — написав Бутусов.

Р.Р.S. В різні періоди своєї кар’єри Юрченко був помічником на громадських засадах депутата від ВО «Свобода» Олександра Шевченка, Олени Сотник з «Самопомочі» і керівника УКРОПу Тараса Батенка.

Share.

Leave A Reply