Субота, 3 Червня

Жахастик за участі… сонечок

Цього року на українському Півдні спостерігають справжнє нашестя милих комах-сонечок в стилі Альфреда Хічкока: сонечка обліплюють відпочивальників і навіть… кусаються. Комахи окупували рушники та одяг відпочивальників — і що яскравіший одяг, то їх більше. Деякі люди кажуть, через навалу бедриків (ще одна українська назва цих комах) постраждали їхні відпустки:

„Вчора на пляжі в Одесі було страшне, і у вухах, і в носі, скрізь…”

„У Коблево їх просто жах як багато”.

Комахи заполонили морське узбережжя України — скрізь на узбережжі Миколаївщини та Одещини. Найбільше ж їх — по садах та виноградниках, бо саме там їхня їжа, кажуть ентомологи, і розплодилися вони через особливі погодні умови — наслідки теплої зими, коли успішно перезимувала здобич сонечок — тля, кліщі. Від надлишку їжі сонечка розмножились, — інформує ТСН. У сезон міграції багато сонечок концентруються на узбережжі.

Деякі користувачі соцмереж мають інше пояснення, чи припущення, звідки взялися міріади цих комах:.

Тетяна Черненко: „Гм, ентомологи… Поруч є рисові поля і ще якісь угіддя, зранку літають літаки (кукурузники) і обробляють поля не хімікатами, а такими божими створіннями, і ці створіння доглядають за полями…”

Олексій: „Я іще в 1997 році відпочивав у селі Фонтанка під Одесою, тоді також сонечок тьму з літаків вивантажили на виноградники,а після вони стали голодними і почали людей атакувати, тоді я сам відчув, як вони кусають”.

Укуси сонечок не вважаються небезпечними, але й приємного, кажуть покусані відпочивальники, в них мало.

С.П.

Share.

Leave A Reply