Середа, 7 Червня

Бабуся Юля: друга молодість!

Увесь політичний бомонд обговорює новий імідж лідерки «Батьківщини» і тричі бабусі 60-річної Юлі Тимошенко. Політик укотре всіх здивувала, несподівано навіть для свого оточення, помолодівши просто на очах.

Тимошенко була у триколірній обтислій сукні та з новою зачіскою. Волосся Юлії Володимирівни закрутили в локони та зробили прикореневий об’єм. В кулуарах говорять про дорогу пластичну операцію, про зникнення зморшок через омолоджувальний ефект від заморських уколів і обгортань, а втаємничені стверджують, що зміна зовнішності може бути зумовлена очікуванням Тимошенко, котрій пообіцяли посаду прем’єр-міністра України. Дотепники, однак, переконані, що «бородата бабця», яка і була автором цієї обіцянки, вкотре «леді Ю» обдурить…

Також журналісти зафіксували, як депутатка листувалася з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком. Світлини із засідання парламенту опублікувало видання «Букви».

Журналісти зняли на камеру листування Тимошенко з Єрмаком. Голова Офісу президента поцікавився, чи вдалося їй поговорити з якимось Сергієм. У відповідь лідерка «Батьківщини» запросила чиновника у зручний час на гостини. Раніше ASPI news опублікувало коментар журналіста Сергія Гармаша, який розповів, що лідерка Юлія Тимошенко хотіла очолити українську делегацію в ТКГ щодо Донбасу та вела перемовини з Єрмаком.

Пластичний хірург із кількадесятирічним досвідом навіть по фото розуміє, що у Юлії Володимирівни за останній час зникли зморшки на очах і підборідді. йдеться у сюжеті ТСН. «До цього було дуже багато спроб ін’єкціями витягнути молодість, але це не вдавалося. Вона зробила підтяжку обличчя і нижніх повік», — зазначив пластичний хірург Дмитро Слоссер. Пластичний хірург Христина Мусихіна переконана, що Тимошенко лягла під хірургічний ніж та зробила блефаропластику, тобто видалила надлишкові жирові утворення під очима. «Була проведена блефаропластика, також, думаю, був проведений ліпофілінг — це коли власним жиром на обличчі заповнюють проблемні ділянки», — додала Мусихіна. Пресслужба Юлії Тимошенко відхрестилась від хірургічного втручання та все списує на відпочинок. «Юлія Володимирівна 20 днів відпочивала зі своїм чоловіком на морі. Ось і весь секрет», — заявили у пресслужбі Тимошенко. Та цим заявам ніхто, звичайно, віри не йме.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply