Понеділок, 5 Червня

Бомбардувати Драмтеатр у Маріуполі віддав наказ уродженець Житомирщини

Стали відомі ім’я та дані полковника армії рф, який віддав наказ про бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі. Їх оприлюднила міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm, яка отримала дані від хакерів-активістів української команди “Кібер Спротив”. Ті отримали доступ до електронної пошти полковника.

Сергій Валерійович Атрощенко – командир в/ч 75387 960-о штурмового авіаційного полку РФ, що базується на околицях міста Приморсько-Ахтарськ Краснодарського краю.

Українські хактивісти змогли отримати з електронної пошти Атрощенко “різні деталізовані списки пілотів, відомості, службові характеристики офіцерів, довідки, теоретичні та практичні розрахунки, які цікаві для розвідки”.

Вони також отримали доступ до електронної пошти дружини Атрощенка Лілії та вступили з нею в листування від імені одного з офіцерів 960-го полку, який і очолює її чоловік. Від імені офіцера українські хактивісти переконали Лілію зробити “патріотичну фотосесію” дружин справжніх офіцерів полку на аеродромі в парадних кітелях з медалями їх чоловіків.

“Це дозволило розвідати цілі та зібрати вкупу всіх дружин російських пілотів і як наслідок зібрати додаткові дані, які корисні для подальшої OSINT-розвідки”, – йдеться у повідомленні.

InformNapalm пише, що поки оприлюднює лише частину отриманої інформації, і обіцяє надалі наступні публікації на основі даних Атрощенка.

Share.

Leave A Reply