Субота, 3 Червня

Готелю на Вороного не буде

Суд скасував два рішення виконкому Львівської міськради. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила львів’янка Yulya Chak, передає “Еспресо.Захід”.

У вівторок, 29 червня, Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова (судді Гінда О. М., Ніколін В. В. і Пліш М. А.) визнав протиправними та скасував рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 23.03.2018 року №310 “Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, пр. Т. Шевченка” та рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 06.07.2018 року №720 “Про затвердження детального плану території, обмеженої вулицями М. Вороного, С. Руданського, вул. Ф.Ліста, вул. М.Коперника, пл. А.Міцкевича, пр. Т.Шевченка”.

“Ми перемогли в суді по справі будівництва готелю на вул. Вороного! Судді відновили справедливість, верховенство права та встали на захист мешканців міста. Феміда підтвердила, що чиновники Львівської міськрада мусять планувати розвиток міста з урахуванням інтересів громади!” – написала мешканка.

Нагадаємо, з 2018 року триває протистояння Львівської міської ради і мешканців центральної частини міста за земельну ділянку на вулиці Вороного, яка передбачена в генеральному плані під багаторівневий підземний паркінг, а також за земельну ділянку у дворовій частині будинку №6 по вул. Ф.Ліста, яка передбачена як невелика прибудинкова територія. На першій комунальній земельній ділянці Львівська міська рада пропонує будувати готель на сім поверхів, замість паркінгу, а на другій – відновлювати пасаж Міколяша під офісні приміщення та торгові площі.

Конфлікт з міською радою почався під час обов’язкового громадського обговорення детального плану території, коли міські чиновники навіть не розглянули пропозицій мешканців прилеглих вулиць. Крім того, за відсутності у Галицькому районі Львова плану зонування, детальний план погодили рішенням виконкому, в той час як закон передбачає лише затвердження на сесії міської ради. Порушення процедури стали приводом для звернення до суду. Судова тяганина тривала впродовж чотирьох років.

«Ратуша» намагалась взяти коментарі у депутатського корпусу, однак міські обранці наразі цього не коментують.

Христина СЛЮСАРЧУК

Share.

Leave A Reply