П’ятниця, 31 Березня

УЗЕлежнення проти Незалежності!

Нема такого злочину, який би ми не готові були вибачити самим собі. Для тих, хто не відразу зрозумів: за останні два роки зеленої камарильї ми непомітно для себе навчились прощати колаборантів і входити у становище навіть зрадників. Багатьох чомусь не шкребе, що ті, хто проливав власну і чужу кров на війні, нині твердо карбують крок перед тим, хто так і не перестав бути уклоністом, позером, імітатором, «ватником», політичним невдахою і капітулянтом. Ще два роки тому, навіть за незначну частку зробленого і незробленого, його попередника винесли б на смітник і готові були закидати не тільки гумовими свинками. Сьогодні ж «піпл» МОВЧКИ ковтає те, що ще вчора однозначно йменувалось ЗРАДОЮ…

Спочатку — цитата: «Парадом і показухою намагаються відвернути увагу суспільства від браку рішень із більшості питань, які не розв’язуються з початку війни — постачання будівельних матеріалів на передову, телефонний кабель, системи відеоспостереження, тепловізійні прилади спостереження і тепловізійні приціли, яких немає, і яких не закуповують і не постачають у війська. Обстановка на фронті є повною протилежністю парадним колонам у Києві. Парад країні, безумовно, потрібен — але масштаби показухи і відірваності керівництва країни від реалій війни просто вражають». Це Юрій Бутусов, редактор «Цензора.НЕТ», людина, яка свого часу медійно підтримувала Зеленського, але яка і першою вдарила в набат, інформуючи суспільство про «український вотергейт» — справу «вагнерівців».

Але спочатку дозволимо собі трошки освіжити пам’ять тим, у кого вона усвідомлено почала затягуватись зеленою інформаційною пліснявою.

«Зелені» «приколи» і «проколи»: ніщо не забуто!

Емоційно забарвлені факти. Пам’ятаєте, як «95 Квартал», ця колиска майбутнього українського керманича, використав Державний хор Верьовки для співання пісні «Горіла хата, палала», щиро тішачись, що невідомі спалили хату Гонтарєвої? Важко забути, правда? Безсмертними стали і фрази Зе-кварталівців про «сеньйор-голодомор», а також їхній сценічний діалог «Біжу я голий до моря!» — «Да ты уже замахал своим Голодомором!» — це Ніхто не забув?!! А тепер під протекторатом Зеленського будують пам’ятник жертвам Голодомору! До речі, днями той, хто назвав Томос «термосом», зустрівся з Патріархом Варфоломієм. І крім соцмереж, ніхто Зе-гаранту цього «прокольчику» навіть не згадав. Дивина, та й годі! Один зелений депутат виявився ґвалтівником неповнолітніх, інший зелений «слуга» домовлявся під час засідань Верховної Ради про рандеву з повіями, а «спеціаліст із питань комуналки» радив стареньким розраховуватись за газ, продаючи власних собак! Плівки брата Єрмака, надвідверте інтерв’ю Андрія Богдана (саме через цю особу Адміністрацію Президента перейменували в Офіс Президента), плівки Гео Лероса, Деркач — агент Росії, який на виборах РАЗОМ ІЗ ЗЕЛЕНСЬКИМ топив Байдена, і нардеп Дубінський, котрий йшов із ним у цій ефесбешній справі в тандемі, сам Єрмак, якого МІ6 називає російським агентом на псевдо «Козир», Тимофій Мілованов, який побоявся заперечити Коломойському й офіційно сам себе назвав дебілом! Один нардеп «слуга»-наркоман скандалить із поліцейським патрулем, інший «під кайфом» чинить у Львові аварію. Як кажуть: «Що хотіти від прихожан, якщо піп у них такий самий?»

Капітулянтство як стиль правління

Мало? Продовжимо. Повне і неприховане капітулянтство. Мир, що його вчорашній шоумен побачив в очах агресора Путіна. Пам’ятаєте, «Главноє перестать стрєлять?» І я не забув. А потім відразу через кілька місяців його ж обіцянка в разі необхідності «моментально мобілізувати на війну сотні тисяч чоловіків і жінок»! Так і згадується анекдот про: «або труси вдягніть, або хрестик зніміть!» Сержант-морпіх Журавель, який так і не дочекався допомоги, бо потрібно було демонструвати тишу для чергової показухи. Військові підрозділи, яким доплачують, щоб не стріляли в ВОРОГА, обмін терористів на цивільних, здавання територій без бою, відведення контрснайперських груп, заборона аеророзвідки, численні жертви фейкового «всеосяжного перемир’я» — усе це складові великого капітулянтського плану, який, якщо відкинути виступи опозиціонерів на телешоу, країна теж проковтнула. Чи, може, більшість громадян, або принаймні ті, хто «втомився від війни», НЕ РОЗУМІЛИ, що Зеленський намагався КАПІТУЛЮВАТИ перед ворогом під приводом «припинення вогню»? Тільки відверто? Просто здатись Путіну на його умовах із простим поясненням, «щоб не гинули українці»? адже майже ніхто не вірив у байки, про міфічні “червоні лінії”, які зелений режим ніколи не переступить. Тоді ще вселяла надію акція «Ні капітуляції!», яка, ймовірно, і не дала ЗЕ і КОЛОМпанії здати Україну ще в ті тривожні місяці через якийсь план Штайнмаєра (його Зеленський пообіцяв впровадити в грудні 2019 року), чи зустріч невідомо з ким в Омані. Оман пригадуєте? Це коли чоловік поїхав у Буковель, а опинився в Омані! Смішно? Чомусь — ні.

Весела некомпетентність — шлях до економічної безодні

Некомпетентність ЗЕленого режиму лякає і відверто зашкалює. Провалена вакцинація. Абсолютно. 50 тисяч небіжчиків за ДВА РОКИ! Повторюю: 50 тисяч винищених ковідом громадян України і повна безвідповідальність тих, хто ще вчора називав себе «майстрами спорту з боротьби з «ковідом»! За СІМ років війни з Росією — 13 тисяч загиблих, а за неповні ДВА роки імітації боротьби з COVIDом — П’ЯТДЕСЯТ ТИСЯЧ громадян України!!! Хтось відповів? «Ріф» 500 діб за ґратами!!! Хтось бачив нескінченні мітинги протесту? «Велике крадівництво», коли АМЕРИКАНСЬКІ гроші з «ковідного» фонду закатують в асфальт, і хвостів цього порушення вже ніхто ніколи не знайде. Якесь дитяче залякування США нашою гіпотетичною дружбою з Китаєм, розвал антиросійської коаліції, повне економічне фіаско з «Північним потоком-2» (РФ вже заявила, що може обійтись і без транзиту газу через Україну), сотні невиконаних обіцянок, зростання тарифів на електроенергію і нищення атомної енергетики, дитячі «відосики», з яких нічого і нікому не зрозуміло, але все дуже пафосно. Бутафорське введення санкцій проти громадян України, хоча Конституція ЗАБОРОНЯЄ вводити санкції проти громадян України!!! Неадекватні погрози речника Арахамії говорити в США з Байденом на підвищених тонах.

Непомітно для широкого загалу преЗЕдентський принцип «Какая разница?» став в Україні засадничим. Звідси і позиція деяких олімпійців, мовляв, «спорт поза політикою!» М’язистий ти наш, якщо тобі без різниці, то займайся спортом у збірній ДНР, бо яка ж тобі різниця? На вашу честь, хлопці і дівчата, піднімають Прапор великої країни В СТАНІ ВІЙНИ, а ви непродуманими вчинками  опускаєте свою державу та її громадян. Якщо на цьому не зупинятися, то ми можемо потрапити в пастку, яку самі й організували. Спорт поза політикою, мистецтво поза політикою, наука поза політикою, медицина поза політикою, а що ж тоді, власне, стосується громадян 30-літньої України?!!

Мовчання ягнят

Країна впала в якийсь дивний летаргічний сон. Вона спокійно відреагувала на десятки МІЛЬЯРДІВ боргів, які держава пробачила олігархам, але втішилась, що нам МВФ на «халяву» дає два мільярди доларів. Із дивним спокоєм навіть найактивніші верстви сприйняли інформацію про те, що за гроші держбюджету намагаються реанімувати «бєніне» МАУ. Хоча сам Коломойський по всьому цивілізованому світу перебуває під санкціями! «Вагнергейт» (від часу події пройшов РІК!!!) перетворився на нудне очікування фільму Bellingcat, бо всім цікаво: а хто ж усе таки щур-зрадник — Єрмак чи його друг — шеф? Пригадуєте, як Зеленський тішився, що нас «через цю історію не змогли втягнути в міжнародний скандал»? А суддя Микола Чаус, якого українська розвідка ВИКРАЛА з Молдови (хай хтось скаже мені, що операцію ТАКОГО рівня не санкціонував Президент України!) — це не втягнення нашої держави у міжнародний скандал надвисокого рівня?!! Вже згадуваний Юрій Бутусов розповів, як Зеленський 16 червня 2020 року призначив відомого русофіла, Руслана Демченка, на дуже високу нову посаду начальника Комітету з розвідки при президенті, який одночасно є першим заступником секретаря РНБО, і передав йому у підпорядкування діяльність і координацію ВСІХ українських спецслужб. Руслан Демченко — знакова постать, один із провідників російської політики в Україні часів Януковича. Саме він є одним з авторів сумнозвісних Харківських угод, що фактично посилили вплив Росії в Криму й уможливили його швидку окупацію в 2014 році російськими військами. Руслан Демченко був противником асоціації з ЄС, що призвело до Революції Гідності. Його люстрували. За законом, він не має права обіймати державних посад, але Зеленський фактично начхав на закон, прямо порушив його і своїм указом призначив Демченка на посаду начальника Комітету з розвідки. Тобто віддав йому всю інформацію щодо діяльності українських спецслужб. Саме після того пішла серія провалів, нескінченна для ГУР МО.  Більшість розвідників про це знають, тому не довіряють своєму керівництву і керівникам найвищого рівня.

5,5 мільярда гривень, які бюджет витратив на військовий парад до Дня Незалежності (нагадаю, що у 2019-му власне Зеленський наполягав, що такі паради не потрібні, бо ми «мирна держава, а це надто дорого») теж нікого не обурили. Логічною стала і зустріч В. Зеленського з Меркель — повний провал. Україна так і не отримала гарантій продовження транзиту російського газу через територію України. Зеленському не вдалося домогтися від фрау Меркель заяви на підтримку вступу України до НАТО, або хоча б визнання такої перспективи. Меркель, після поїздки в Москву, про всяк випадок, навіть не залишилась і на Кримській платформі.

Коли когось лякаєш — не бійся сам!

Взагалі-то, на міжнародному рівні, Зеленський тримається дуже гонорово. Хоча його постулат «Та США нас ніколи не кине!» — оманливий. Не вірите? То згадайте «Північний потік-2», або перегляньте сюжети про Афганістан і талібів. Переконаний — Афганістан у перспективі чекає хаос і різня. Це тільки справа часу. А їхні чиновники теж були переконані, що так триватиме вічно, і займались тільки розкраданням отриманих від США коштів. І який вислід? До речі, відмова від військової допомоги Афганістану — це не рішення Байдена. Це втілене рішення його попередника Трампа. Чому так сталося? Бо демократичне месіанство і меценатство в наш час сприймається не дуже переконливо. Тому, Володимире Олександровичу, порадьте Арахамії не лякати Америку Китаєм…

Громадяни, які не звикли думати, чомусь не питають у себе: а який стосунок має Зеленський до цих «Вільх» і «Нептунів», які проїжджають Хрещатиком, адже більшість військових закупівель сьогодні просто ПРОВАЛЕНІ? Техніка, яка рухається Києвом, до фронту, як це не сумно, просто не доїде! На «передку» армія використовує недоторканний запас дизпалива і катастрофічно бракує 152-мм снарядів і 120-мм мін! І це не військова таємниця, а реалії правління капітулянта — Верховного Головнокомандувача. А офіцерів, які б виводили свої підрозділи на Сенатську площу,  в найближчій перспективі я щось не спостерігаю…

Люди чомусь не дивуються, що олігархічні телеканали в Україні активно підтримують боротьбу Зеленського з… олігархами! Невже ні до кого не доходить, що це теж продумана й УЗГОДЖЕНА зі самими олігархами бутафорська схема? Мовляв, я вдаю, що вас лякаю, а ви вдавайте, що вам страшно?

Програма-мінімум — це і є програма-максимум?

Не потрібно обманювати самих себе. Зеленський не є аж настільки наївний, щоб нічого не розуміти. Він прекрасно все бачить, і якщо хтось думає, що узурпація ним влади — це міф, то ця людина глибоко помиляється. Узурпація і «лукашенкізація», розкручення спіралі насильства і тиску — це для керманича, який не був на Майдані, єдиний вихід. Думаю, програма-мінімум для нього — це піти на наступний термін. Бо переможців не судять. У прямому сенсі. Та найгірше, що програма-максимум для ексшоумена Бубочки — це теж лише піти на наступний термін. Бо в разі програшу можна отримати реальний.

Ще одна дуже важлива річ. Напевно — найважливіша. Ми 30 років будуємо державу. А ЩО САМЕ ми будуємо? Адже Євросоюз і НАТО — це тактичні ходи, а від кого з очільників держави чи від якої партії ми чули ПЛАН РОЗБУДОВИ ДЕРЖАВИ? Ні від кого. Тому що вирішення повсякденних завдань — це не розбудова держави. І не розуміти цього — злочин перед державою.

В зеленої команди теж сьогодні нема жодної стратегії реформ, ні в економіці, ні в медицині, ні в розбудові армії, ні в геополітиці. Головне для них — це демонстрація підлеглими лояльності до ЗЕрежиму (через свою лояльність вірні згодом отримують змогу «пиляти» держбюджет), якнайгучніший піар з приводу і без, а всілякі програми і плани — це для наївних «лохів» з МВФ. Поки що курс «простих рішень» («пригадуєте: «землю — селянам, заводи — робочим»?) себе виправдовує, а якщо йде якийсь збій, то його відразу ж змінюють. Таке вже було. В часи Януковича. Який теж щиро думав, що він піде на другий термін…

Микола САВЕЛЬЄВ 

Share.

Leave A Reply