Субота, 25 Березня

Змагання із плетіння маскувальних сіток

У Львові влаштували змагання серед молодіжних центрів з плетіння маскувальних сіток. Координаторка Богдана Синякевич розповідає, що волонтери почали плести сітки з початку війни і за цей час створили близько 8000 м кв. маскувального накриття. Сітки, які волонтери сплетуть під час змагань, відправлять на схід України.

Для маскувальних сіток, говорять волонтери, важливо підібрати правильну тканину. Бажано, щоб вона була не синтетичною і природних кольорів: зелених, сірих і коричневих відтінків. “Це є своєрідний оберіг, тому треба до цього підходити з відповідальністю. І розуміти, що від якості сплетеної сітки залежить життя людей”, – зауважує волонтер та координатор змагань Ілля Білоус.

У плетінні маскувальних сіток є свої правила, яких необхідно дотримуватися. “Головне – щоб тканина, по-перше, не стягувала сітку. По-друге, візерунки мають бути максимально випадковими для того, щоб їх не можна було розпізнати з ворожих дронів, які розвідують наші позиції”, – пояснює Ілля Білоус.

Змагалися команди осередку “Порохова вежа”, простір ТВОРИ! та Львівського обласного молодіжного центру. Волонтери запрошують усіх охочих долучатися до виготовлення сіток. Зокрема, такий осередок діє у ліцеї №8. Сітки тут плетуть щодня, крім понеділка та вівторка.

Фото: Суспільне Львів

Share.

Leave A Reply