Субота, 1 Квітня

Автоперегони «Львів – Монте-Карло»

Українсько-польський екіпаж на ретро-автомобілі Пежо 201 здолав 2309-кілометрову дистанцію зі Львова до Монте-Карло. Екіпаж першим виїхав на стартовий подіум ювілейних 25-х «Ралі Монте-Карло історик» напередодні офіційного старту найпрестижніших європейських зимових гірських авто змагань. В такий спосіб Міхал Кумейга і Світлана Кравс переписали автомобільну історію Львова. Адже в 1930 році зі Львова до Монако вже стартував відомий автогонщик Ян Ріппер (старший) на автомобілі «Татра». Проте через технічні негаразди не зміг фінішувати в Монте-Карло. Через сучасні європейські дорожні правила шлях екіпаж оминав автомагістралі: доводилося пересуватися регіональними дорогами.

   На офіційному подіумі українсько-польський екіпаж особисто привітав президент Королівського автоклубу Монако Мішель Боєрі. Відбулися перемовини з керівництвом клубу про перспективи внесення Львова (звісно, після нашої перемоги) до списку міст старту «Зіркового шляху». На сьогодні це: Турин, Осло, Лондон, Реймс і Бад Хамбург. Дорогою екіпаж відвідав з товариським візитом три міста-побратими Львова: польський Краків, французькі Канни і німецький Фрайбург.

   P.S. #ROADTOHELP. Окрім спортивної, акція мала доброчинний характер – збір коштів для допомоги українським дітям, які постраждали від нападу росії.

Євгеній КРАВС

Share.

Leave A Reply