Четвер, 1 Червня

Час політичних “гопників”

Через вірус популізму Україна стоїть на межі хаосу

Недовчені «тітушки» зразка 2014 року під охороною поліції під помешканням Порошенка, таємниче смертельне отруєння нардепа, державний «Укрексімбанк», який дав 60-мільйонний кредит ворогові з ДНР і побиті його банкірами журналісти, мегасвітовий скандал із президентськими офшорами — не покидає відчуття, що Україна впевнено увійшла в орбіту постійного неспокою, турбулентності, за якими недалеко вже проглядається епоха некерованості й хаосу. Особисто мене дуже тішить, що серед 38 громадян України, які «засвічені» в списках офшорної «Пандори», нема Петра Порошенка! Це нанівець ламає всю пропагандистську машину фейкової боротьби Зеленського і К0 з олігархами, бо смішно шукати в своїх лавах зрадника, коли твоє власне прізвище в списках донощиків царської охранки, правда?

До і після «Пандори»

Під час розслідування з’ясувалось, що Зеленський передав свої акції своєму першому помічникові! Якби таке зробив президент Порошенко, то псевдопатріоти його б просто порвали! Мільярдери Путіна тримають свої гроші в офшорах, але це НЕ ЇХНІ ГРОШІ — це гроші Путіна! У нас же лжеполітична еліта теж може довірити свої кошти тіньовому Шефірові й переписати на нього своє майно. Тому, коли хтось вам скаже, що на Шефіра нема за що чинити замах, то в мене лише одне питання: А ЯКІ САМЕ СЕКРЕТИ президентської сім’ї тримає в своїй голові друг сім’ї Зеленських і за сумісництвом помічник президента Сергій Шефір (за умови, що замах на нього — це не погано зрежисована імітація?) Адже саме ці офшори були задіяні у виведенні коштів рефінансування США з банку «Приват»! Головний отримувач цього офшору є бізнес-партнером Коломойського! 40 мільйонів, про які нині говорять — це вершина величезної фінансової глиби, і тільки Міністерство фінансів США точно знає, яка там величезна кримінальна основа. Впевнений, що про ці офшори Зеленському повідомили представники англійської МІ — ще під час зустрічі у Великій Британії, і після цього певні фірми вже Борис Шефір і К0 почали переписувати на інших осіб, перереєстровувати, знищувати ланки цього ланцюга, але аж ніяк не закривати чи знищувати саму схему. Офшор лишився у власності Зе — тільки формально переписаний на когось іншого. В цій офшорній структурі є, до речі, і лейтенант Іван Баканов, нинішній голова СБУ України!!! Ану, хай тепер СБУ спробує цю схему розслідувати?! Ви бачите, щоб хтось рвався розслідувати справу «вагнерівців»?! Чи бив землю копитом, з’ясовуючи, за чиїм це, власне, наказом викрали з Молдови суддю Чауса?! З офшорами ще крутіше!

Без сумніву, цей скандал спричинить значне падіння міжнародного авторитету держави Україна, але не матиме ЖОДНИХ кримінально-правових наслідків, бо весь силовий апарат — у руках ЗЕленського і  тих, чиї гроші він виводив через офшори. ТЕПЕР хоч до когось дійшло, наскільки цинічною була пісня «95 Кварталу», в якій «кварталівці» разом із хором Верьовки восславили підпалення хати Гонтарєвої, в той момент, коли власне очільники «95 Кварталу» виводили кошти, КРАДЕНІ з «Привату», через офшори?! Сьогодні олігархічні телеканали навіть у цьому питанні, яке не сходить із передовиць найвпливовіших ЗМІ світу, і далі роблять Зеленському «теплу ванну». Бо всім олігархам просто ВИГІДНО сховатись за спину нікчеми, який ВДАЄ, що він із ними бореться, розповідаючи про успіхи цієї битви на ефірах їхніх же ЗМІ. А відповідати за все це, за будь-яких розкладів, буде таки він! А от якраз відповідати Володимирові Олександровичу й не хочеться. Саме тому ціль усіх його дій і бездіяльності — це другий президентський термін.

Разумков: причина відставки — «надто мудрий»?

Цією причиною і пояснюють алярмову відставку спікера парламенту Олександра Разумкова, який насмілився показати, що він мудріший від самого Володимира Олександровича! Цей секрет Полішинеля страшенно обурив шоу-керманича держави — і рішення визріло моментально: замість колишнього очільника Молодих регіонів (а Ви не знали?), призначити спікером парламенту колишнього члена команди КВН «Три товстуни» (а Ви не знали?) Стефанчука! Не дивує в цьому питанні ні проолігархічна група «Довіра», ні «За майбутнє» Коломойського — олігархічні угруповання дружно підтримали рішення «борця з олігархами», демонструючи, що з жодними олігархами Зеленський ніколи й не сварився! Але просто руками сплескуєш і щиро смієшся, коли бачиш, як проголосувала за відставку Разумкова «Батьківщина»! Спочатку «червоносердечні» на повну силу «парафінили» всіх тих, хто готувався викинути з крісла спікера Разумкова, а потім самі за цю відставку і проголосували! Їхня мотивація, що, мовляв, відставка Разумкова приведе до дочасних виборів парламенту (з якого б це дива?) ще смішніша, ніж різка зміна їхньої позиції. Думаю, твердження політологів про те, що перед нами неформальний союз «зелених» і «червоносердечних» — передчасні. Як казала одна дівчинка з львівської філармонії: «Бабло в руки — будуть звуки!».

Помилка пРЕЗИДЕНТА

В останньому ефірі на  ICTV просто «порвав» своїх вчорашніх колег Верещук і К0! Разумков — частина зеленої команди, це він і такі як він ВИГАДАЛИ цю безідейну зелену команду, але він ПЕРШИЙ зрозумів, що корабель Зе йде на дно. Решта щурів теж відчувають певний неспокій, але діють за принципом: «Ти помри сьогодні, щоб я помер завтра!» На одну шальку терезів кладуть конверти, які щомісяця, за словами Лероса, отримують зелені обранці (це данина від олігархів, з якими вони начебто борються) на другу — власні принципи. До речі, а які, власне, принципи порушив Разумков?! Ви чули про якісь ПРИНЦИПИ ЗЕленої команди? Єрмак, Стефанчук, Трухін, «Коля-Котлєта», Іванісов, Андрій Богдан, а принципи де?!!!! Та, врешті-решт, Зеленський, якого нардеп Корнієнко назвав  «духовним лідером»,  ніколи нікому нічого не обіцяв! Бо він сам не знав, чого хоче. Як і його виборець.  На жаль, суспільство аморальної більшості, яке роками маргіналізував «95 Квартал», не має ЖОДНИХ принципів, розуміти всіх цих корупційно-аморальних моментів просто не здатне і не хоче! Ба більше, багато виборців просто мріяли б взяти в цьому участь, і все.

Ви знаєте, як називали себе поплічники Сталіна на знаменитих викривальних процесах проти «троцькістів», «опортуністів» та інших «ворогів народу»? Ви будете здивовані — вони називали себе «СЛУГАМИ НАРОДУ»! Тепер з’явився поділ на СПРАВЖНІХ слуг і НЕСПРАВЖНІХ, що саме по собі є прямою калькою з процесів Зінов’єва, Камєнєва, Бухаріна та інших товаришів по партії, котрі теж були «за все хороше і проти всього поганого». Історія з Разумковим — чи не найбільша помилка Зеленського. Настане час — і псевдозакохані в нього сподвижники рватимуть на шматки і самого зеленого гуру.

Зона зеленої сваволі?

Діяльність зеленої монобільшості сьогодні абсолютно вписується в схему діяльності організованого злочинного угруповання. «Злодій в законі», якого за домовленістю ставить злочинна спільнота (тут цю функцію виконують олігархи), а сам він призначає «положенца», який веде його політику серед прошарків, що провадять розмаїту незаконну і напівлегальну діяльність. Якщо «положенєц» поводить себе не так, то його знімають через «сходняк». Збіговисько в Трускавці — це і є той «сходняк», де «братві» пояснили, що і скільки вони можуть втратити через те, що глашатай «зсучився». Адже всі вже бачать, що об’єднання ЗЕлених відбувається навколо грошей, фінансових інтересів, але аж ніяк не інтересів держави! ТАКИМИ рішеннями фактично відбувається знищення парламентаризму, але це нікого не хвилює взагалі. Що цікаво, таке моє порівняння зі злочинним світом страшенно обурило в ефірі каналу «Еспресо» Федора Веніславського, нардепа від «зелених», але на що ображається депутат, фракція якого переповнена колегами, котрі ґвалтували неповнолітніх, викликали в парламент повій, обдовбані амфетамінами, потрапляли в аварії у Львові, були «смотрящіми» по Києву чи підозрювались у шпигунстві на ФСБ та державній зраді?

Справа, від якої тхне смертю

Це, здавалось би, все, що ми повинні назавжди запам’ятати для себе, але життя українського політикуму значно багатше, ніж наша найбурхливіша уява.

Минулого тижня пішов із життя гіпотетично отруєний ексдепутат від «Слуг» Антон Поляков (детальніше про це читайте в «Ратуші» на стор.13) Він лише встиг сказати, що знає депутатів від «зелених», які в туалеті (!!!) парламенту (!!!) отримували за свою вірність гроші в конвертах — і через кілька днів його не стало. Хто б і як не трактував цю історію, а від неї дуже неприємно смердить.

Інші, але гірші!

Пані і панове! Здавалось, що керування Януковича стане пересторогою для суспільства, але НІ! Ті, що казали, що вони інші, — виявились справді іншими, але ГІРШИМИ. ЗЕ просто, як політичний “гопник”, «бикує» на всіх доступних йому рівнях, бо саме таке ПРАВО, як він вважає, йому надали 73 відсотки виборців! Багатьом виборцям нині просто дискомфортно, що вони повірили ЗЕ, але він не наводить нових аргументів того, що він має слушність у своєму «бикуванні» — і тому рейтинг упевнено котиться вниз, попри замовні соціологічні опитування.

Якщо спокійно і беземоційно аналізувати певні речі, то можна дійти несподіваних висновків. Ви помітили, що Зеленський перестав накладати санкції на громадян України? А це — факт. Хтось підказав йому, що глупство повинно мати межі. А як же бути з НЕЗАКОННО введеними? Скасують — вони як мавр зробили свою піарну справу. До речі, з метою піару Зеленський полум’яно прагне зустрітися і з Путіном, який уже сказав, що не має наміру говорити про Крим і Донбас. То де ж тут точка компромісу? Вважаю, що мета зустрічі для Зеленського — сама зустріч. Результат його не цікавить взагалі.

Пригадайте: «Я за рік закінчу війну. Як ні — то буде інший президент». Війну ЗЕ не закінчив. А нового президента нема.

Військовий уклоніст, який поводився, наче є випускником Академії Генштабу чи Вестпойнту, насправді своїм боягузтвом і всіма цими «Главноє — пєрєстать стрєлять» і «Мир в очах Путіна» завдав Українській армії страшного удару. Афганська армія, яка теж вирішила «перестати стріляти» в талібів, врешті залишилась без свого союзника — США. Якщо нас спіткає така ж доля — це стане реальною катастрофою для України. Біда в тому, що бойові генерали будь-яке глупство невмійки просто вітають.

ЗЕ обіцяв обмін полонених всіх на всіх. І? Скільки полонених поміняли після обміну Сенцова і десятка дисидентів? НУЛЬ. Путін просто втратив до боягузливого ЗЕ інтерес. Той не має аргументів і вже не має обмінного фонду. Якби розвідники взяли «вагнерівців», то Україна могли б диктувати умови цього обміну! Серед терористів були ті, хто збивав літак з українськими десантиками над Луганськом, і ті, хто збивав малайзійський «Боїнг». Те, що ЗЕ гнусавить, ніби він «повірив Лукашенкові» — це байка для зелених лохів. Упевнений, що західні розвідки мають записи, хто телефонував у Кремль і кому, бо надто великі кошти вклали вони в цю операцію.

Глухий кут української державності

Упевнено вже можна констатувати одне: ЗЕлені прислужники прийшли до влади через наївність і тупий інфантилізм нашого суспільства, яке собі просто НАФАНТАЗУВАЛО героя і з якогось дива вирішило, що зелений Хоттабич із неймовірними фантазіями про  МІЛЬЯРДИ ДЕРЕВ та дитячими поглядами на серйозні речі в економіці чи політиці зробить диво і трах-тібідох — ми заживемо, як паняги! А коли цього прогнозовано не сталось, то інфанти-статисти почали шукати нового чарівника, намагаючись змінити узурпатора Хоттабича на наразі невідомого Гудвіна! Україна хвора на популізм, і схоже на те, що дворічне царювання невмійки і звичайного говоруна вакциною від популізму так і не стало! Гарно підсумував політолог і журналіст Віталій Портников:  «Правління ЗЕленського — це глухий кут українського державотворення!» В якому ми або застрягнемо навіки і згинемо, або його розвалимо і підемо далі. І це не заклик до насильницького повалення режиму, а просто натяк на те, що недостатньо боротися з зеленою пліснявою, адже вона —тільки наслідок глибинних процесів загнивання в державі.

Микола САВЕЛЬЄВ

Share.

Leave A Reply