Понеділок, 5 Червня

Чіта і Катя готові познайомитися

Улюбленцями всіх відвідувачів Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру є зелена мавпочка Катя та мавпочка мона Чіта. Раніше вони жили в поганих умовах, але тепер, у центрі, мавпи почуваються добре і люблять гостей. Познайомитись із тваринками та почастувати їх смаколиками можна безкоштовно на вул. Кубанській, 12, у супроводі зоологів центру, повідомляє пресслужба ЛМР.

   Точно невідомо, де саме народилася Чіта, але до Львова вона потрапила через контрабанду у трюмі пароплава. Її привіз член екіпажу у подарунок дружині. Спочатку вона була домашньою улюбленицею і жила у квартирі. З часом Чіту відправили жити в лоджію, щоб не заважала. І одного разу, зачиняючи за нею двері, прищемили їй хвіст.

До центру мавпочка потрапила з раною, пошкодженими хребцями та запальним процесом. Після тривалого лікування та кількох операцій Чіта залишилася жити в еколого-натуралістичному центрі.

А ось Катю збиралися використовувати фотографи для власного заробітку. Щоб врятувати тварину, працівники центру викупили її у недобросовісних господарів.

   Зараз обидві мавпочки почуваються добре та радо зустрічають відвідувачів із гостинцями. Тваринок можна пригостити овочами, фруктами, свіжою зеленню, горіхами та сухофруктами. Зверніть увагу, самостійно годувати тварин не можна, тільки з дозволу та у супроводі зоологів центру.

   Адреса центру: вул. Кубанська, 12.

   Години роботи: 10:00-18:00 (понеділок-п’ятниця), 10:00-15:00 (субота, неділя).

   Вхід у центр – безкоштовний.

Нагадаємо, у Львівському міському дитячому еколого-натуралістичному центрі живе понад 4 тисячі тварин, а це близько 250 видів та порід. Всіх їх можна відвідати та навіть почастувати гостинцями. Усіх охочих запрошують на знайомство з тваринками.

Share.

Leave A Reply