Вівторок, 30 Травня

Дерево саджає людина, а вирощує природа

За останні 30 років площа лісів планети зменшилась на 178 млн гектарів, що майже втричі більше за територію України, — так повідомляють у Всесвітньому фонді природи WWF-Україна. А сама територія України вкрита лісами лише на 15,9 %. Погодьмося, що створення лісів є потужним засобом як боротьби зі зміною клімату, так і запобігання деградації ґрунтів, забрудненню та обмілінню рік.

Саме тому команда нашої медичної академії імені Андрея Крупинського дуже радо сприйняла інформацію про можливість долучитися до міжнародного екопроєкту «Озеленення планети». Приємно, що на цю ініціативу з величезним ентузіазмом відгукнулися й наші студенти. Було сформовано три «лісові десанти»: студенти з кураторами груп здійснили висадку лісів у Яворівському лісництві,  педагогічні та науково-педагогічні працівники — у Буському лісгоспі (Соколянське лісництво),  Сколівському лісгоспі (Верхньосиньовидненське лісництво), на землях яких було попередньо заплановано створення нових лісів.

Важливо, що у Львівській області на сьогодні висаджено 2 099 998 саджанців майбутнього лісу. Приємно, що завдяки старанням Львівської медичної академії ім. Андрея Крупинського було висаджено близько 10 000 дерев.

«Багато лісу — не губи. Мало лісу — бережи. Немає лісу — посади», — саме такий девіз нашої команди.

Юрій КРИВКО

Share.

Leave A Reply