Понеділок, 5 Червня

Діють мобільні пункти вакцинації

У Львові запрацювали мобільні пункти вакцинації, де можна швидко та у зручний час зробити планові щеплення від небезпечних недуг. Мобільні пункти діятимуть у різних локаціях міста відсьогодні, 24 квітня, до суботи, 29 квітня, в межах Всесвітнього тижня імунізації. Про це повідомляє Львівська міська рада.

«Саме вакцинація на сьогодні залишається єдиним дієвим засобом захисту від важких інфекцій. Зараз люди активно мігрують як в межах країни, так і поза її межами, а це постійні скупчення великої кількості людей, плюс стреси і хвилювання, ослаблений імунітет. Все це, на жаль, сприяє швидшому поширенню інфекцій, тому невакциновані люди є у небезпеці. Тому закликаємо усіх подбати про своє здоров’я і зробити планові щеплення», – пояснює керівниця управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко.

Зокрема, щоденно – із понеділка до суботи включно, із 10:00 до 18:00 пункт вакцинації діятиме у Центрі Довженка, що на Сихові. Також сьогодні з 10:00 до 14:00 мобільна бригада працює на території модульного містечка, де проживають переселенці. У вівторок мобільний пункт діятиме з 10:00 до 14:00 на вулиці Самчука. В середу – з 10:00 до 14:00 на Головному залізничному вокзалі, а у п’ятницю – з 10:00 до 14:00 в поліклініці на вулиці Симоненка.

У мобільних пунктах можна зробити всі планові дитячі та дорослі щеплення – це 10 основних захворювань, серед яких поліомієліт, дифтерія та правець, гемофільна інфекція тощо (згідно з календарем профілактичних щеплень), а також від COVID-19 (є вакцини Pfizer та CoronaVac). Кампанію організували за підтримки Дитячого фонду ООН ФНІСЕФ.

За детальнішою інформацією щодо вакцинації – звертайтеся за тел.: 067-726-44-26 (Олеся Динишенко).

Підготував Юрій КЕНЦАЛО

Share.

Leave A Reply